Sosyal fotoğrafçılık platformu/

6 Ocak 2016
160
0
Merhabalar öncelikle hepinize şunu belirtmek istiyorum, bildiğiniz gibi yapılan çoğu sosyal medya araçlarını yalnızca kullanıyoruz.Gönül isterdi ki bir Türk sosyal paylaşım platformunda vaktimizi geçirelim.Böyle düşündüğüm bir anda aklıma bir şey geldi.Bir sosyal platformun nitelikli olmasını sağlayan en büyük değişken nedir? Sitenin kendisi midir? Tabii ki de hayır! Biz kullanıcılar seçtiğimiz sitenin kaliteli olmasını sağlayan faktörüz.Bizler eğer ki bir fotoğraf paylaşım sitesinde balkonda çay keyfi,sevgilimle gezmece tarzı pek çok kişinin göre göre artık direk hızlıca geçtiği içerikler ile bir siteyi doldurursak bu sitenin kalitesi azalır.Bulduğum ve tamamen yerli yapım olan bir sosyal platformun hedefi ise fotoğraf çekmeyi seven,fotoğrafı beğeni kazanmak için değil sanatı icra etmek için çeken kimseleri bir arada buluşturmayı hedefleyen,bu uğurda kurulan bir site.Ancak şunu belirtmekte fayda var.Daha yeni yeni açılan bu sitenin reklamları yapılmadan önce siz değerli arkadaşlarımıza sunulmuştur.

Bu sosyal medya platformunun ismi "LetsPx" daha fazla bilgi sahibi olmak için site sahiplerinin siteleri hakkında yaptığı bilgilendirmeyi okuyabilirsiniz.

BANA TIKLA

Ayrıca sitenin iOS ve Android için de uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.Haydi sende bu yeni başlayan sanatsal notaları barındıran siteye katıl , gelişmesinde yardımcı ol!

Moderatör tarafında düzenlendi:

kadiryigit3

Uzman üye
29 Ocak 2016
1,309
0
Şimdi şöyle düşünmeni istiyorum.Pek çok sosyal medya platformlarının üretici kişileri kendi ana dili yerine ingilizce ile sitenin ismini kararlaştırmıştır.Çünkü ingilizce bütün dünyanın en fazla konuşulan dilidir bu sayede daha fazla kişiye ulaşabilirsin.Aynı zamanda şunu belirtmekte de fayda var.Tüm içerikler türkçe yapıldı.İkincil olarak ise ingilizce kullanıldı.Alan adı sadece ingilizce.Bu yüzden lütfen post kasmak için değil.Gerçekten sorun gördüğünüz yerleri postayla bize bildirirseniz sevinirim.

Evet İngilizce Dünya Dili Olabilir Fakat Ona bakılırsa Facebooktada Hiç İngilizce Bilmemize gerek yok İsmide İngilizce örneğin türkçe de destekliyor madem yerli yapmışlar keşke isimlerini türkçe yapsalarmış şahsen ben anlamazdım :uzgun

Aslında bir bakıma sende haklısın.Fakat şöyle düşünmeni istiyorum.Geçmişte türkçe alan adı kullanarak türklük ve türkçülük istismar edilerek insan toplanmaya çalışıldı.Şahsen ben adı türkçe olan bir şey yerli olunca uzaklaşıyorum.

Tabii Türküz Türküz Diye Pirim Yapanlar İllahaki Olmuştur Fakat Genelleme Yapmamak Lazım

6 Ocak 2016
160
0
Yerli oldugu icinmi ingilizce adi var

Şimdi şöyle düşünmeni istiyorum.Pek çok sosyal medya platformlarının üretici kişileri kendi ana dili yerine ingilizce ile sitenin ismini kararlaştırmıştır.Çünkü ingilizce bütün dünyanın en fazla konuşulan dilidir bu sayede daha fazla kişiye ulaşabilirsin.Aynı zamanda şunu belirtmekte de fayda var.Tüm içerikler türkçe yapıldı.İkincil olarak ise ingilizce kullanıldı.Alan adı sadece ingilizce.Bu yüzden lütfen post kasmak için değil.Gerçekten sorun gördüğünüz yerleri postayla bize bildirirseniz sevinirim.

Evet İngilizce Dünya Dili Olabilir Fakat Ona bakılırsa Facebooktada Hiç İngilizce Bilmemize gerek yok İsmide İngilizce örneğin türkçe de destekliyor madem yerli yapmışlar keşke isimlerini türkçe yapsalarmış şahsen ben anlamazdım :uzgun

Aslında bir bakıma sende haklısın.Fakat şöyle düşünmeni istiyorum.Geçmişte türkçe alan adı kullanarak türklük ve türkçülük istismar edilerek insan toplanmaya çalışıldı.Şahsen ben adı türkçe olan bir şey yerli olunca uzaklaşıyorum.

Google'da letspx nedir diye arama yapınca yalnızca 3 sonuç çıkması düşündürüyor insanı

bir kısaltmayı googleda aratmak da düşündürüyor :D

Arkadaşlar konu açtık hepiniz ismine takmışsınız bir gezinin sitede istek öneri vs. varsa bildirin site üzerinden kuruculara.Böyle yaparak siteye destek olmuyorsunuz.Bununda sonu geliyoo ya falan mı dönsün :D

Bilgesezar

Üye
14 Ocak 2018
93
0
kardeşim bende senin gibi türk yapımı bir siteninin olmasını cok istiyordum ve denedimde pek cok basarılarınızın devamını dilerim site amaç olarak cok güzel fakat temayı daha iyi yapabilirsiniz
daha bi ilham verici daha bi dikkat çekici olur.

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
bir kısaltmayı googleda aratmak da düşündürüyor :D

Bu kısaltma ise açılımı nedir?
Bu mantıkla düşünürsek TDK da kısaltma ama aratınca yüzlerce binlerce sonuç çıkıyor;)

Merak ettiğim şey bu site sizin mi? Eğer sizin değilse nasıl keşfettiniz? (Not: kötü bir niyetim yok merakımdan soruyorum)

Bu arada site güzele benziyor. Özellikle siyaset olmaması. Deneyeceğim

Son düzenleme:
6 Ocak 2016
160
0
Hayır yapan kişi mühendis tanıdıklarına söylüyor sitesini bende öyle tanıdım benim bir katkım olmadı siteye :) o yüzden fark ettiysen bana değil sitenin sahibine bunu söylemeniz için posta atın demiştim.İletişim bilgileri sitede mevcut.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.