Sosyal Kaos nedir Kısa anlatım

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Sosyal Kaos Nedir? Kimler Ne amaçla kullanır?

Kim demiş sosyal medyanın hayatımızda sadece yararlı bir faktör olduğunu her iyi şeyin
bir kötü yanı da vardır İşte onlardan biride sosyal kaos modern kaos denilir yani bu teori bana aittir benim yorumumdur belki böyle birşey yok ama iddia ediyorum şu aralar pkk gibi terör örgütlerinin Türkiyeyi zayıflatmaya çalışması ve yaptığı saldırılardan en çok verim aldığı hiç şüphesiz sosyal kaos dur insanların güvenlerini zedelemek toplum düzenini etkilemek psikolojik sorunlara sebep olmak panik havasını dahada arttırmak internet genel kullanıcıya hitap eder ve sadece görünen yüzünde bile bu olaylar bir hayli yıpratıcı panik havası bir kaos oluşturmakta ve hükümetin böyle büyük olaylar sonucunda erişimi engelleme sebebide budur halkın huzur ve düzeninin bozulmaması daha fazla üzülmemesi gibi etkenler yer almaktadır şüphesiz ki sosyal medya geleceğin ekonomisinide etkiliyecektir reklam şirketleri bile rekabet içinde şu sıralar kısacası sosyal kaos denen kavram günümüzün ve modern hayatın sıkça rastlanan sorunu olacaktır iyi günler!

NOT: Bu konuda görüşlerinizi yorum olarak belirtirseniz sevinirim :)

d3GyPr.jpg

Son düzenleme:

noblewolftr

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
262
0
Son derece haklısın. Bilinçsiz haklı korkutmak ve sürekli panik içine sokmak için iyi niyetlerini kullanıp yalan haber yayarak halkı evlere kapatıyorlar.

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Bu konuyu açmamım tek amacı sanal kitlede bu kaos panik havasına kapılmayı engellemek umuyorumki bu oyunları anlayabilecek zeki akıllı kitle yer almaktadır buradada :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.