Sosyal Medya Hack Hk.

COTARD

Üye
10 Ara 2017
110
0
X
Arkadaşlar merhaba hack konusunda birazdaha ilerlemek isitiyorum ama ondan önce arkadaşlar insatgram.facebook vb. sosyal medya hesaplarını ele geçirmeyi öğrenmek istiyorum arkadaşlar sosyal mühendisliği biliyorum uyguluyorumda ama offline kişilerde nasıl yapıcağım offline kişilerin sosyal medya hesaplarını ele geçirebileceğim bir program vb. şeyler varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:

AytuTan

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
347
0
IceLand
yok diyebiliyorum lakin instagramda bir aralar şifremi unuttum sayfasında f12 yle bir şeyler yapıldığını görmüştüm araştır derim. ama en iyi fake script

COTARD

Üye
10 Ara 2017
110
0
X
Hocam o f12 olayını denemiştim şifreyi değişitir bölümüde geldi şifreyi deiştirdim fakat giriş yapınca bizim koyduğumuz şifreye yanlış diyor.

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>

TzTfDl.gif

M R X

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
910
9
<CMD>

Aktif olmayan bir hesabı çalmaya çalşırmak istiyorsanız program kullanarak sadece Brute Force taktiğini kullanabilirsiniz oda hesab'ı ele geçirme ihtimaliniz %5 .

TzTfDl.gif

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Tek çareniz kaba kuvvet ama onun dışında hacking bilginiz fazla ise bir açık bulup sızabilirsiniz tabi bunun da yakalanması durumunda sonuçları kötü olur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.