Sosyal Medya Hizmetleri Hk

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Sa arkadaşlar;
sosyal medya hizmetleri takipçi beğeni izlenme vs. hizmetleri veren kişiler/bayiler var. bu kişilerde yurt dışından alarak bu hizmeti satmaktalar. nereden aldıklarını bilen var mı? bu işe iyi yatırımla girmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
Sa arkadaşlar;
sosyal medya hizmetleri takipçi beğeni izlenme vs. hizmetleri veren kişiler/bayiler var. bu kişilerde yurt dışından alarak bu hizmeti satmaktalar. nereden aldıklarını bilen var mı? bu işe iyi yatırımla girmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler

bayiservis diye bir yer var yazın google a size yardımcı olucaktır o site

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
Takipçi işlemleri için bir sürü TÜRK sitesi var
Fiyatlar :1K takipçi 1.50 TL

var biliyorum. ama bende bu hizmeti verenlerden biriyim. bende birinden alıp satıyorum. yurt dışında sosyal medya ile ilgili hizmet veren bir şirket var. onu bir türlü bulamadım. 1.5 tl uygun bir rakam ama bu işi ticari olarak aldığımda pahalıya geliyor malesef...

srhtgvn

Uzman üye
5 Ocak 2016
1,158
0
16
yurt dışı gibi durum değildir

Kurdukları panelden user yolluyorlar bunu para karşılığı yapıyorlar tabi gönderdikleri userler çoğu zaman bot oluyor

bot olarak yapanlar var ama bunu bir şirketten aldıklarından eminim. çünkü senin isteğine göre orgnik bot kadın erkek gibi hizmetleride verebiliyorlar. bende bu hizmeti satanlardan biriyim. ama yurt dışında ki şirketten alan birinden alıyorum. direk şirketten alsam daha yguna satıp daha fdazla kar elde edebilirim. bunun peşindeyim aslında...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.