sosyal medya paneli nasıl kurulur?

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Merhabalar Umarım Konu Doğru Anlaşılır.
Ben Bir Hosting Kurarak Kendi Canlı Yayınlarım İçin Sitemden Bot Çekmek İstiyorum.
Bazı Sitelere Baktım Tema , Yapı Vb Şeyler Birebir Aynıydı.
Bende Kendim İçin Yayınlarıma 100-200 Bot Atabileceğim Bir Site Kurmak İstiyorum.
Bana Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,239
70
7,710
Cevap: instagram bot sitesi

Merhaba, bunun için script, user ve siteye ihtiyacınız var. Kısaca smm panel kurun. Takipçi, beğeni, yayın izleme vb. herşeyi atabilirsiniz. fakat derseniz uzun iş o zaman fake hesap açın oradan canlı yayın izleme gönderen siteler var giriş yapıp yayınınıza gönderebilirsiniz.

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia

Merhaba,

Kendi sitenizi kurmanıza gerek yok. Google de
İnstagram hile diye arattığınız zaman karşınıza siteler çıkacaktır, siteye fake hesapla girip kendi hesabınıza anlık olarak izlenme atabilirsiniz.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul

Sadece canlı yayın için kurmak istiyorsanız var olan panelleri kullanabilirsiniz yok ben kendi sitemi kurayım diyorsanız forumumuzda bulunan script bölümüne göz atabilirsiniz "SMM Panel" olan başlıklara göz atabilirsiniz konu içerisinde anlatımları mevcuttur :))

mikehussy

Yeni üye
19 Şub 2021
5
0
These few rules you can follow.

Purchasing a Brandable Domain Name. Getting the right hosting for this SMM Business. Purchasing the perfect SMM Script. Installing and setting up the script. Promoting it and making money.

"Xale

Katılımcı Üye
16 Eki 2020
442
20
Domain, hosting, user yada içinde para olan herhangi bir panelin apisi gerekiyor. Ortalama yıllık 500 liraya sahip olmalısın.

Ancak sadece İnstagram için kuracaksan yıllık 150-200 lira yeterli. Sadece domain hosting dışında usere ihtiyacın olur.

Son düzenleme:

sentez006

Katılımcı Üye
23 Eki 2013
680
0
Link Buradaki Starter Paket Yeterli Olacak Mıdır Mesela

50 Kişi İçin Kendim Hesap Açsam Olmaz Mı , Ben Basit Bir Şekilde Yayınıma 50-150 Arası Bot İzleyici Göndermek İstiyorum. Domain Problem Değil Alırız, Hosting Belirli Özellikleri Zorunlu Olarak Seçilir Alırım. Ben Yazılım Ve Ayarlama Bölümünde Ne Yapmalıyım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.