Sosyal Medya Takipçi Satma

Leroxu

Yeni üye
14 Tem 2023
19
2
Herkese merhaba, öncelikle yanlış yerde kategoride açtıysam kusuruma bakmayın. Ben bir site aracılığıyla takipçi satmak istiyorum hem Tiktok hem de İnstagram için. Ancak nasıl satabileceğimi nasıl panel vs. kuracağımı anlamadım. Bir çok yere baktım ama hala anlamadım dediğim gibi. Bana en başından sonuna anlatabilirseniz ne mutlu bana. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,618
1,201
Anıtkabir
Herkese merhaba, öncelikle yanlış yerde kategoride açtıysam kusuruma bakmayın. Ben bir site aracılığıyla takipçi satmak istiyorum hem Tiktok hem de İnstagram için. Ancak nasıl satabileceğimi nasıl panel vs. kuracağımı anlamadım. Bir çok yere baktım ama hala anlamadım dediğim gibi. Bana en başından sonuna anlatabilirseniz ne mutlu bana. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Dostum bende tam bilmiyorum ama smm panel nasıl kurulur diye araştır bak bulurusun smm panel takipçi paneli yani

volexdie

Üye
17 Kas 2022
78
14
Socpanel İle ücretsiz smm paneli kurabilirsin :)

Leroxu

Yeni üye
14 Tem 2023
19
2
Bu olay sadece smm panel üzerine değil mi? Birde smm panel hangi dil üzerinde daha etkili?

Teşekkür ederim gerek yok sadece nasıl yapıldığıyla, işleyişi ile alakalı bilgi sahibi olmak istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

saqow

Üye
27 Mar 2023
98
21
Forumda bunla alakali bi konu acmislardi darwin pp li birisi acmisti hatta arastir forumda bulursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.