sosyal mühendislikte ilk başarım

seybi111

Üye
16 May 2010
92
0
İSTANBUL
arkadaşım bilgisayar konusunda meraklı olduğumdn dolayı bi tane facebook adresi hackleyip hackleyemeyeceğimi sordu bende ona form buddy ile yapılmış fake bi site adresi verdim."kurban siteye girdiğinde facebook sayfası gibi bir sayfa cıkıyor ve kurban id şifreyi yazdığı anda şifresi mail adresime geliyordu." ancak arkadaşım ben ugraşamam öle şeylerle dedi ve ufaktan bi becereksizsin diye bir ima hissettim. gururuma yediremedim ve sendmessage.com dan bir mesaj gönderdim arkadaşıma. abisinin ağzından onu tehdit ettim.daha doğrusu ben onun sırrını abisine söylemiş gibi oldum(abisi amerikada bu arada. site de ameriakannumarası üzerinden mesaj gönderiyor.) yani tam istediğim şeydi bu. bir de mesajı gece saat 5 gibi attım inandırıcılıgı olsun diye(zaman farkından dolayı) sabah uyandığımda arkadaşım ağlamaklı bir ses tonuyla arada sen naptın olum.sktr git bi daha da arama beni dedi ve kapattı.ben bir gülme krizine girdim :) neyse hala cocuk şoklarda . galiba ilk bulduğu yerde topuğuma sıkacak :) yöntem gerçekten başarılı artık kesinlikle sosyal mühendisliğe yönelmiş durumdayım :) yardım etmek isteyen olursa her türlü yardıma da açığım :yaho1

timurleng

Üye
28 Eki 2013
170
0
ii yapmışsın ama yetersiz eğer formdki şeyeri okursan daha başarılı olacağına inananıyorum fakat s.m hack leme işidir bunu yapmanı baklariz senden korkulur tebrikler başarılarının devamını dilerim .... :d

timurleng

Üye
28 Eki 2013
170
0
inşaalah azim herşeyin önündedir kardeşim takıldığın bişiyde sorarsın inşlh çok çok iyi biri olursun bu işte :D :D :D

MadloveReyiz

Katılımcı Üye
14 Tem 2013
738
0
tebrikler başarılarının devamını dilerim ama kötü amaçlardan uzak dur bence
insanın bi huyuda vardır ki bu kişiden kişiye değişir birşeyi yaptıktan sonra
onu kötü amaçlı kullanmaya mehilli olması bu huyuda hiç sevmem taktirde etmem.

ufukugurlu

Yeni üye
21 Ara 2013
43
0
Tebrik ederim birşey soracağım mesaj gönderme sitesi ne tam olarak bilmiyorumda verdiğin adresede girmiyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.