Spaynet yardım lütfen !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ridvan06

Üye
20 Ağu 2009
111
0
Selamun aleykum cümleten Arkadaşlar ben spayneti kurdum bağlantı geliyor ama arasıra kopma oluyo nedeni nedir acaba cevaplarınız için simdiden tskler k.gelsin

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
kurban uzerınde cam yada sıfre alımı yapıyorsan anlık baglantı gıdıp gelebılır onun harıcınde gıdıp gelen baglantılar kurbanın netı ıle alakalı bır durum

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
1
42
peki buna bi önlemi varmıdır acaba kesilmemmesi için

bır kaç gun exe kurbanda çalıstıktan sonra o hataları vermez abım merak etme stabıldır o kullandıgın surum kurbandan daıma baglantı gelır sadece cam ekran sıfre durumlarında gıder baglantı 3 sanıye ıcınde gelır oda yazılımla alakalı cunku kurbanda drıver arama yapıyor kurbana soruyor otomatık almıyor drıverlerını onla alakalı yanı bır ıkı gun çalıssın exe kurbanda sorunun kalmaz

ridvan06

Üye
20 Ağu 2009
111
0
anladım abi çok teşekkürler bilgi için yararlı olursa konu dursun olmassa kilit liye bilirsiniz iyi akşsamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.