Spor salonu script

Ahrem

Uzman üye
27 Şub 2016
1,030
0
ArchyLegends
Merhaba yakın zaman da bir spor salonu açtım ve bir web sitesi kuracağım. Fakat scriptler çok pahalı kendim kodlayacak kadar zamanım yok ben sadece ufak tefek düzenlemeler yapacağım. İlerleyen zaman da kendi scriptimi yapacağım fakat şimdilik bir script lazım elinde olan bulan varsa paylaşabilir mi?

L0HXT

Üye
5 Eyl 2021
186
3
44
24
Merhaba yakın zaman da bir spor salonu açtım ve bir web sitesi kuracağım. Fakat scriptler çok pahalı kendim kodlayacak kadar zamanım yok ben sadece ufak tefek düzenlemeler yapacağım. İlerleyen zaman da kendi scriptimi yapacağım fakat şimdilik bir script lazım elinde olan bulan varsa paylaşabilir mi?
İşini görürmu bilmem

Ücretsiz Niobe v1.1.0 – Spor Salonu Eğitmeni ve Beslenme Koçu WordPress Tema İndir | PhpScriptTR

clor

Üye
12 Tem 2021
161
309
N. :17
Merhaba script yazmak yerine wordpress temaları ile bu işi halledebilirsin . Wordpress bu konuda sana yardımcı olacaktır hızlı ve istediğin gibi düzenleme yapabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.