Spotify, Masaüstü ve Web Sürümü İçin Yeni Tasarımını Yayınladı!

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Spotify, Masaüstü ve Web Sürümü İçin Yeni Tasarımını Yayınladı!

Müzik dinleme platformlarından Spotify yakın zamanda web ve masaüstü sürümlerini yenilendi. Bununla birlikte yenilenen bu sürümde küçük değişiklikler olduğu görülürken, Spotify, masaüstü ve mobil sürümlerinin farklarını azalttı.

mojQkA.jpg

Dahası, uygulamanın genel görünümü daha düzenli hale getiren Spotify, yapılan bu yeniliklerin özelliklerin kullanılmasını kolaylaştırdığını belirtiyor. Spotify, bununla birlikte çalma listelerinide geliştirip işlevsellik için bazı adımlarda atmış bulunmakta.

I2B4uW.jpg

Aynı zamanda Spotify yetkilileri, yapılan yeni güncellemelerle sevilen özelliklerin daha kolay bir şekilde kullanabileceğini ifade ediyor. Bununla birlikte bu güncellemeyi kullanabilmek için kullanıcıların Spotify uygulamalarını güncellemeleri gerekmekte.

Peki sizce bu güncelleme güzel olmuş mu? Yorumlarınızı konunun altına bekliyorum.

QkfGBD.png

ZiksthemW

Asistan Moderatör
28 Mar 2020
1,040
137
Oslo
Elinize sağlık, arada pek fark yok gibi duruyor şimdilik. Ben eski temayı daha çok sevdim.

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Elinize sağlık, arada pek fark yok gibi duruyor şimdilik. Ben eski temayı daha çok sevdim.

Yorumun için teşekkürler. :)

Eline sağlık kardeşim :)

Ellerine sağlık.

Elinize sağlık güzel konu olmuş.

Teşekkür ederim arkadaşlar. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.