Spotify premium ücretsiz nasıl yaparım spotify method nedir?

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,702
391
Sydney

ilk apk indir hesabına gir. Senden pre ister büyük ihtimal isterse indirdiğin apkyi bir daha kurmus oldugunun üstüne tekrar kur istemez böyle 2 yıldır kullanıyorum sorun yok

okandemirayx

Yeni üye
26 Haz 2022
7
1
Maalesef çalışmıyor. Karışık modda çalıyor. Karışık butonunu kapatınca bir sonraki şarkıda kendiliğinden açılıyor. Albüm çalarken önerilen şarkılara gidiyor. Başka şarkılar açılıyor. Android sürümüm 8.0 telefon modelim Huawei
rarx0ic.jpg

DarkS0LDIER

Deneyimli Moderatör
5 Ara 2019
1,702
391
Sydney
Maalesef çalışmıyor. Karışık modda çalıyor. Karışık butonunu kapatınca bir sonraki şarkıda kendiliğinden açılıyor. Albüm çalarken önerilen şarkılara gidiyor. Başka şarkılar açılıyor. Android sürümüm 8.0 telefon modelim Huawei
rarx0ic.jpg
Bir kez indirip kurduktan sonra apk dosyasından kurar mısınız dosyayı. Uygulama üstüne uygulamayı kurun. Eğer hala olmuyorsa size başka bir yöntemi anlatacağım o yüzden alıntı yaparsanız benim mesajıma bildirim gelir bana yardımcı olurum

okandemirayx

Yeni üye
26 Haz 2022
7
1
Bir kez indirip kurduktan sonra apk dosyasından kurar mısınız dosyayı. Uygulama üstüne uygulamayı kurun. Eğer hala olmuyorsa size başka bir yöntemi anlatacağım o yüzden alıntı yaparsanız benim mesajıma bildirim gelir bana yardımcı olurum
Dediğiniz gibi yaptım apk kurdum açtım premium aktif olmadı sonra üzerine tekrar kurdum sonuç aynı yeni hesap açtım olmadı eski hesap olmadı 😔

1

1yuswfx

Ziyaretçi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.