Spy-net Acil Yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pitsoft

Üye
4 May 2007
95
0
Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım ve sizinle olmaktan mutluluk duyuyorum foruma girdiğim andan itibaren spy-net isimli rat dikkatimi çekti ancak söylenen herşeyi yaptım

no-ip kurulumu spynet server yedirme vs ama hiç kimseyi oline göremiyorum özellikle arkadaşımla denedik o bile online görünmüyor sanırım modem port açmada sorun oldu

modemim airties 6271 port açtım ama sanırım yapamadım çünkü online görünmüyor ayrıca port taraması yaptığımda port kapalı duruyor hangi portu açmam gerekiyor acaba spy-net için ve bunu benim için team ile bağlanıp hazırlayabilecek varmı acaba ?

bu konuda çok acil yardımlarınızı rica ediyorum bu konuda hocalarımın yardımcı olmasını rica ederim konuya yazar iseniz team veriyim beraber kuralım lütfen emeğinizin karşılığı mutlaka vereilecektir.

ilginiz için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.