spy-net bi konuda yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlueHand

Üye
17 Ocak 2012
117
0
ben kurbanlardan birisine dosya yolladım onu açmak istiyorum sağ tıklayıp çalıştır seçeneğinden normal veya gizli seçeneğine tıklıyorum bana şöyle bir şey çıkartıp parametre soruyor ne yapacağım ?
:confused:

1z5j8.jpg

Yardım edene teşekkürünü vereceğim :p

Son düzenleme:

bruce+lee

Uzman üye
10 Mar 2010
1,688
0
Spy nette menülerde bir kısım var dosyayı yükleyip otomatik çalıştırma ama spy net bende yüklü olmadığından hatırlamadım o menüyü

BlueHand

Üye
17 Ocak 2012
117
0
Başka yardım edebilecek var mı ?
--------------------------------------------------------------------
Post kastığım falan düşünülmesin :p Eğer öyle düşünen falan olursa şu soruma cevap bulduğum anda mesajları-konuyu anında silebilirim :eek:http://www.turkhac

Caylak97

Yeni üye
29 Şub 2012
1
0
banada bir el atın

şimdi benim sorunum spy nette ip sabitledim port açtım başlangıç 81 bitiş 81 sw yi oluşturuyorum kendim açtım arkadaşımda da birçok deneme yaptım yani ben yaptım ona yolladım:D olmuyor acaba pot da mı sorun var bana bi yardım eden olsa

ZagoR

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
851
0
Trabzon
şimdi benim sorunum spy nette ip sabitledim port açtım başlangıç 81 bitiş 81 sw yi oluşturuyorum kendim açtım arkadaşımda da birçok deneme yaptım yani ben yaptım ona yolladım:D olmuyor acaba pot da mı sorun var bana bi yardım eden olsa
Kardeşim ip Adresini Sabit olarak ip adresi yerine girip kaydettinmi bide port açtığında kaydet deyip yeniden başlat no-ip programını aç ip adresini otomatik tanıyacaktır sağda smiley var eğer smileyde gülücük varsa hepsinde portlarda sıkıntı yoktur onları bi kontrol et.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.