Çözüldü Sql açığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

devcocuk6

Yeni üye
9 Haz 2016
50
0
Bir sitede koskocaman sql açığı yazdığı halde ve sql açığını gördüğüm halde ne cmd sqlmap nede havij ile veritabanı na giremiyorum birleri yardım edebilir mi bu tür durumlarda nasıl veritabanı na girerim. Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

devcocuk6

Yeni üye
9 Haz 2016
50
0
YqZaba

Buyur.

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Kardeşim Bikere Sana Yardım Etmem İmkansız,
Site Türk Sitesi Türk Siteleri Misyona Aykırıdır,
Maleseff Bu Konuda Kimseden Yardım Bekleme
Sitede Sql Açığı Var Bi İletişim Adresi İle Ulaşıp Açığı Kapatmalarını Rüca Edebilirsin Ama

negatif332133

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
849
1
Mersin
Öncelikle Türk Sitesi Hacklemek Misyonumuza Aykırı
2.Olarak Ulaşmayı Başka Sitede deneyin Bir hata ile siteye zarar verebilirsinz
Lütfen Mail Yoluyla Siteye Bildirim Atınız

DEADMAN134

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,843
0
Nereye
Hocam sana soyle diyeyim sql yerine scriptte kaynaklanan bir hata olabilir yada açık kapanmış olabilir sadece hata devam ediyordur ve Türk sitesini bildirin bir zarar verirseniz THT size destek çıkmaz haberiniz olsun

devcocuk6

Yeni üye
9 Haz 2016
50
0
Hocam sana soyle diyeyim sql yerine scriptte kaynaklanan bir hata olabilir yada açık kapanmış olabilir sadece hata devam ediyordur ve Türk sitesini bildirin bir zarar verirseniz THT size destek çıkmaz haberiniz olsun

Bunu şöyle düşünün egoyu sıvazlamak sitelerin veritabanlarına girip dolaşmayı seviyorum ve zaten o siteden de bir şey kazanmam silersen veyahut zarar verirsem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.