Squzy İzmit 41 Emredin Komutanım

Squzy

Yeni üye
1 Eki 2017
39
0
Istanbul
Selamun aleyküm Ben Squzy

Webmasterım,websitesi ile uğraşan insanlara elimden yardım gelirse mutlu olurum.

Kod bilgim azda olsa var, ve e VB nin hala kod öğrenmede işe yaradığına inanıyorum,her ne kadar 7 yıl önce durdurulmuş bir dil olsada,c# a başlarken vb temeli olduğunu farkettim.

Bu foruma üye olmam daki amaç ise,Web Shadow Data Adlı projemde Şifrelenmiş bilgileri bu forumda paylaşmak istemem.

Web Shadow Data?
Eminim ki çoğu üye ve internet kullanıcısı sadece o gündemdeki programları ve araçları kısayolları kullanıyor,Ancak WHD projemde Bu dosyaları kişisel sunucumda depolayıp.Şifreleme işlemi yaparak Şifreli bir şekilde Tekrar Kullandıracam. (Bununla ilgili bir konum olucak zaten,fazla uzatmayayım.)

Bu arada Aklınıza gelipde yapamadığınız fikirleri benimle Ö.M den paylaşmanızı çok isterim,Unutmayın ki 1 Beyin Düşünür 2 Beyin işler.Bu genellikle öyledir.

Nasıl ayfona 1'er beyinler düşünüp bişey ekliyolar,Ama 400 kişi çıkarıyor :D:mml

Sanırım bu kadar bilgi yeterli.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.