SSİD Gizli Wifi Kırma

6 Ocak 2016
69
0
Merhaba arkadaşlar . Şimdi burada bi wifi var ssidi gizli yalnız ben ssidini biliyorum ama şifresini bilmiyorum . sorum şu ki şifresini nasıl kıra bilirim.

not : daha önce ssidi gizli değildi şifresinide kırmıştım kullanıodum 3ay sonra ssid gizlediler şifrede değiştiler. ve şimdi girmeye çalışanda ssidini biliyorum yanı yazıoyorum ssid doğru çıkıo şifre istiyor şifresini nasıl kırarım

HACKSK

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,112
0
~keylogger~
Merhaba arkadaşlar . Şimdi burada bi wifi var ssidi gizli yalnız ben ssidini biliyorum ama şifresini bilmiyorum . sorum şu ki şifresini nasıl kıra bilirim.

not : daha önce ssidi gizli değildi şifresinide kırmıştım kullanıodum 3ay sonra ssid gizlediler şifrede değiştiler. ve şimdi girmeye çalışanda ssidini biliyorum yanı yazıoyorum ssid doğru çıkıo şifre istiyor şifresini nasıl kırarım
Bizim evin yakınlarındada böyle var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.