SSL Sertifikası ile ilgili sorum

Artemisa

Üye
23 Tem 2018
199
0
Kadıköy
Merhaba, Alttaki screenshotlarda gördüğünüz gibi geçerli bir sertifikam var ama https olarak giriş yapıldığında yine güvenli değil ibaresi çıkmakta bilgisi olanların yardımcı olması rica olunur.

cVrLAL.png

3H7Y9B.png

UJhwND.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Undetectable

Yeni üye
1 Tem 2018
30
0
Ben de sslforfreeden almıştım ve onda sorun oluyor güvenli yazmıyor başka yer bul ama ben bu kadar biliyorum bilen varsa yazsın nedenini bende güvenli yazsın istiyorum

TAK3S

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
296
2
Ben Poyraz Hostingden Aldığım Sitese Sslforfree den Kurdum Ve Gayet Sağlam Çalıştı Baska Tarayıcıdan Deneyim Opera Yandex v.s

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.