Staj Hk.

MREA

Üye
12 Haz 2016
235
0
Arkadaşlar ben elektronik bölümünde okuyorum lisedeyim ve seneye staj yapacağım bugün bir yer ile anlaştım Ür-Ge de çalışcağım ür-ge üretim geliştirme ve burada yazılımdan ziyade elektronik ağırlıklı çalışılıyor elektronik kartlar vesaire. ar-geye giremedim sadece üniversite stajeri alıyorlarmış adama anlattım bedeim yazılım ile ilgileniyorum falan Python kodluyorum dediki eğerki sql veritabanı biliyorsan veri çekmeyi düzenlemeyi sana özel pozisyon oluşturabiliriz biz normalde bu işi dışarı şirketlere para karşılığı yaptırıyoruz dedi senin elinden tutarız tabii kendin de çalışman gerek dedi bu şekilde yaparsın stajını dedi sizce gitmelimiyim sql veritabanını bilmiyorum ve önümde 3 ay var staja başlamaya bu sürede bir yerlere gelebilir miyim sql de siz ne yapardınız yorumlarını bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.