Staj hk.

JOKERVFOR

Üye
30 Eyl 2017
61
0
Merhabalar bu konuda bilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Anadolu Teknik Lisesinde okuyorum.
Benim 1 aylık zorunlu stajım vardı fakat bu yıl yapmadım.
Bu yıl lise 4'e geçtim.
Ben lise 4'ü bitirirsem staj yapmadığım için sınıfta mı kalacağım yoksa diplomayı mı alamayacağım.

İkinci sorum ise 1 aylık stajımı 12.sınıf bittikten sonra yapsam diplomayı alabiliyor muyum ?

JowarNey

Uzman üye
1 Nis 2013
1,117
10
Her masada Var
Hocam üniversite değilsin ki okul bittikten sonra bu stajı yapasın yarı yıl sonrada dosyanı hocaya verip mezun olasın diplomayı alasın diyceğim o ki sınıfta kalırsın ama siz yinede hocaya sorun her sistem farklıdır. iyi günler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.