Steam Hesabı Çekilişi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tuna7x

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
301
0
Samsun
Merhaba arkadaşlar öncelikle dün açtığım konu izin almadığım gerekçesiyle kapanmıştı şimdi izin aldım yeniden yapıyorum lütfen anlayış gösterin :)

Şimdi çekilişe gelelim steam hesabında sadece Cs:Go vardır.Biliyorum çok önemli bir hesap değil ama yılbaşını oynayarak geçirin ne diyebilirim :D . Kendim vakit bulamadığım için çekilişe veririm dedim sadece 4 saat oynamışlığım vardır :)

Çekiliş için G4RIB4N REIS'den izin alınmıştır.

Fotoğraf isteyen arkadaşlar için :

WGJavN.png

YOzpZj.png

NOT : Kazanan arkadaşa direk hesabı vereceğim.Kazanan arkadaş yeni e-posta açıp bana versin çünkü kod maili o hesaba gelir yoksa benim hesapta kalır mümkünse telefonla doğrulasın çünkü doğrulamaya düşerse sıkıntı olabilir :)

Katılım Şartları
-----------------------
1) Teşekkür etmek
2) Yoruma "Katılıyorum" yazmak.

Çekiliş süresi
-------------
Başlangıç tarihi : 25.12.2017
Bitiş tarihi : 26.12.2017 Saat 19.00'dan itibaren katılımlar alınmayacaktır.
Açıklanma tarihi : 26.12.2017 Saat 19.30 (En geç 27.12.2017)

AÇIKLANDI
--------------------
Kazanan arkadaşımız : Calpim
Yedek talihli : Serdar Can Tut
Kazanan arkadaşımız 27.12.2017 Saat 20.00'a kadar yanıt vermezse Serdar Can Tut'a mesaj atılacaktır.

CALPİM ADLI ARKADAŞIMIZ MESAJ ATMIŞTIR BAŞKA ÇEKİLİŞTE GÖRÜŞMEK ÜZERE :)

AyBByQ.png

Son düzenleme:

astroboy06

Uzman üye
21 Şub 2016
1,568
1
Ah bee Kaç gündür CS:GO Arıyorum
İyi oldu İnşallah bana çıkar
#Katılıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.