Steam Hesabı Ele Geçirmek !

swishis

Üye
1 Ara 2018
97
1
Selamın aleyküm kardeşim. Home - z-shadow.us dan hesap oluşturup steam hesabı çalmak için linki kopyalayıp kurbana yutturacaksın. Sonra ise senin victims kısmına kurbanlar düşer. ama şimdiden söyleyeyim: Türkhackteam ailesinin içinde bunu paylaşırsan sonu kötü olur. İyi kullanımlar.

15 Eyl 2018
137
0
Söylemem
O tarz sc ler çok sırıtıyor imkanın varsa kendin yap kendin kur free domain al steama benzer z shadow gibi yerlerdeki domainler hiç inandırıcı olmuyor

Hocam Kod Bilgim Olsa Yapmaya Çalışırım Ama Hiç Bilgim Yok Anca Site Kurma V.s Biliyorum Yardımcı Olucak Birsini Arıyorum :) Herhangi Skin Çekiliş Sc side Olabılir

Moderatör tarafında düzenlendi:

WShadow

Üye
15 Eyl 2018
85
0
Steam heabı çalmak zor iş Steam guard dan dolayı diyelim ki steam gurard ı bir şekialde halletian adam bunu kolaylıkla geri alıyor desteğe başvurduğu zaman mesela kart ile bir oyun aldıysa destekte kart ın birkaç hanesini soruyorlar adam bu şekilde geri alır ...

15 Eyl 2018
137
0
Söylemem
Steam heabı çalmak zor iş Steam guard dan dolayı diyelim ki steam gurard ı bir şekialde halletian adam bunu kolaylıkla geri alıyor desteğe başvurduğu zaman mesela kart ile bir oyun aldıysa destekte kart ın birkaç hanesini soruyorlar adam bu şekilde geri alır ...

Faturalar Elimde Oldugu Sürece Geri Alsada Ben Geri Alırım Ve Sadece Steam Degil Mail Adresinide Alıcagım Tabi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.