Steam hesabını adam geri alıyor

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
steam kullanıcısıyım fakat o kadar iyi bilgim yok ama yinede

-Telefon numarası tanımlamış olabilir
-Gizli soru vs. biliyor olabilir
-2.mail türü birşey varsa kullanıyor olabilir

veeee

En önemlisi tanımlı bir kredi kartı var ise bilgileri supporta göndererek alıyor olabilir​

qunJacks

Uzman üye
17 Ocak 2016
1,297
3
Diyarbakır
Bak arkadaş çalınan hesabı steam hesabım çalındı diye geri alabiliyor
Hesapta en son hangi oyun kodu etkinleştirildiğini biliyorsa
Hesaba en son hangi kredi kartı ile para yüklenildiğini biliyorsa
Sen ne yaparsan yap hesabı senden geri alır

Fanexsx

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
502
1
Anadoludan
Beyler merhaba bir Steam hesap aldım takasla adam geri alabiliyor şuan tekrar hesap bende nasıl asla alamamasını sağlayabilirim

Dostum aynısı benim başıma geldi bir adet ........çocuğu takas yapalım dedi ben lol hesabımı verdim gold v di adamda 100 e yakın oyun vardı iyi oyunlardu .......çocuğu telden kurtarma kodu yaptı hesabı elimden aldı ......çocuğu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.