Steam Hesap Çalma + Gold Combolist // Ardax76

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
hocam çok sağol hesaptan düşen oyunlar

Игра - Team Fortress 2 (119 часов)
Игра - Garry's Mod (4.0 часов)
Игра - Golf With Your Friends (3.8 часов)
Игра - Half-Life 2: Deathmatch (3.4 часов)
Игра - Team Fortress Classic (2.1 часов)
Игра - Portal 2 (1.3 часов)
Игра - Unreal Tournament: Game of the Year Edition (0.9 часов)
Игра - Dungeon Defenders (0.3 часов)
Игра - Counter-Strike: Global Offensive

:D adamsın

yakup459

Uzman üye
22 Kas 2015
1,058
1
hocam çamur atmak istemem fakat steam guard geldi tamam msn de şifre e posta aynı oluyor garip giriyorum msn doğrulama istiyor on unasıl geçicem

2 May 2016
83
0
hocam çok sağol hesaptan düşen oyunlar

Игра - Team Fortress 2 (119 часов)
Игра - Garry's Mod (4.0 часов)
Игра - Golf With Your Friends (3.8 часов)
Игра - Half-Life 2: Deathmatch (3.4 часов)
Игра - Team Fortress Classic (2.1 часов)
Игра - Portal 2 (1.3 часов)
Игра - Unreal Tournament: Game of the Year Edition (0.9 часов)
Игра - Dungeon Defenders (0.3 часов)
Игра - Counter-Strike: Global Offensive

:D adamsın
banada aynısı geldi dostum büyük ihtimal combolistdeki hesap

SHYNova

Üye
23 Haz 2015
213
0
Ellerine sağlık herşey tamam da ben düşürdüm steam guard istedi onu nasıl yapıcaz ?

Eren FH

Yeni üye
11 Ağu 2018
5
0
Konu Güzelde Proxy Ekleme Kısmında Bana Yardım Eder Misin Proxy Dosyası Olarak Neyi Seçicem Gene Combo List imi seçicem ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.