Steam ile ilgili bir sorunum var!

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm bir steam hesabım var ve steam guard mobile yüzünden giremiyorum.Steam guardı telefonuma bağladım ve telefonumda bir arıza oldu telefon sıfırlandı.Steame girmeyi deniyorum ama o başta verdiği kodu yanlış diyor bu yüzden giremiyorum yardım ederseniz sevinirim steam desteğe o kadar mesaj attım bana farklı konularla geri döndü bide şansımı burda deniyim dedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
dostum telefon numaramı da silmiştim yani şöyle net anlatıyım bunu geçen sene yaza doğru yaşadım telefonum sıfırlanınca sadece bilgisayarımdan giriyordum bende bunu bilmediğim için telefon numaramı sildim tekrar telefon numarası eklemek için ama tekrar telefon numarası eklemek içinde steam guard la alakalıymış yani telefon numaramı da sildim ve geri ekleyemedim şuan sadece e-mail adresim var ve o başta verilen kod ama ona da yanlış diyor

Sd1eewDEWG156d

Kıdemli Üye
26 Nis 2013
2,406
0
Steam Support'a telefon numaranı, mevcut kullandığın E-Posta'nı ve giriş yaparken yazdığın kullanıcı adını yazarsan en fazla 5 gün içerisinde Steam Guard ile birlikte telefon numaranı kaldıracaklardır. Sonradan tekrar ekleyebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.