Steam mac giriş

by gizlii

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
266
4
çanakkale
arkadaşlar cs go dan vac ban yedim acaba merak ediyom banı nereye atıyolar mac girişlerini degiştirsek olurmu wifi adaptöre felanmı geliy ban acep.

H4Z4RD

Uzman üye
3 Ara 2015
1,804
0
CS go oynamadım ama o tür oyunlarda genelde kullanıcıyı ban ederler . Yeni hesap açıp oynaya bilirsin her halde ( Dediyim gibi hiç oynadım yanlışda ola bilir ama genelde tüm oyunlarda öyle)

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
arkadaşlar cs go dan vac ban yedim acaba merak ediyom banı nereye atıyolar mac girişlerini degiştirsek olurmu wifi adaptöre felanmı geliy ban acep.

Hiçbir şekilde açılma imkanı yoktur VAC ban ın. İp ban v.s gibi bir şey değil bu hesabınızdaki o oyunu tamamen engelliyor.
İyi olmuş sizin gibi hileciler azalsın. Bende her gördüğümü reportluyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.