Steam,Origin,Desura "paralı" oyunları "yasal yollar" ile bedava almak.%100 YASAL.

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Merhaba arkadaşlar üyelik linklerini konunun altında vereceğim :).Biraz olaydan bahsedelim şimdi bu oyunlar nasıl bedava olacak vs...

Verdiğim sitede coin kazanma sistemi var.Anket yaparak,video izleyerek,telefonunuza ya da bilgisayarınıza uygulama indirerek ve eğer "İnnial,Paypal gibi kartlarınız varsa bir kaç dakikda da binlerce coin kazanmak mümkün.".

Öncelikle verdiğim linkten üye olduktan sonra nasıl coin kazanacağımıza gelelim.
Resimdeki gibi sağ üst tarafta yazılı olan "Get Coins" yazısına basıyoruz.
ozMkyR.png

Karşımıza böyle bir sayfa gelecek,buradaki menülerden coin kazanıyoruz menülerin işlevleri şunlar:
B9BAgV.png

SuperSonic:Telefona ya da bilgisayara uygulama indirerek coin kazanırsınız.Kart kullanarak bir teklifte 1$ lık harcamalarla binlerce coin kazanırsınız.Aksi halde bir teklifle 50 coin gibi miktarlarda kazanmak mümkün.
SuperRewards:Hesabınız 1 haftalık olunca aktive edilir.Paralı,parasız teklifler videolar tasklar ve anketler bulunur.Anketler 244,500 coinlik olabilir.Cevapları Türk Forumu'nda paylaşılır ama bence günah olabilir bilmiorum cevapları almak :D.
TrialPay:Burada da anketler,ücretsiz,ücretli teklifler vardır.
SponsorPay:Trialay ve SuperRewardsla aynı :D.
Mamoty:İçinde daha çok mobil uygulama barındırır.Arada video gelir izleyerek coin kazanırsınız.Anketler vardır.
Tasks:Çok önemli bir yer.Ayrıntılı yazacağım.Task yapmak için biraz İngilizce gerekiyor ama zamanla alışıyorsunuz İngilizceniz olmasa bile ki arada Fransızca Almanca tasklar geliyor bunlar 20 den tutun 70 coine kadar verebiliyorlar task başı.Taskta bize basit sorular soruyor(basit tasklarda):
1-Genelde bu link bir makale mi der ve bir link verir(Is this link an article?) ve linkin makale olup olmadığını seçersiniz size bir yazar adı verir ve yazarı bu mu diye sorar genellikle linkte "ctrl+f" ile verdiği yazarı ararız.
2-Daha basitidir;linkin blog olup olmadığını sorar.Bu tasklar genelde 4 coin verir.İçlerinde 300 task falan vardır.Her task için 4 coin alırsınız.
Zor olarak size oyun;kitap bilgileri soruyor ya da şarkı bunları yapamayabilirsiniz;zorlamayın bunları fazla.
Bazen uydudan çekilme bir resim verip burada kaç insan var gibi sorular da oluyor.
Tasklar böyledir verdiği linkin makale olup olmadığını söylersiniz.Aslında bunlar çok sayıda tasktan oluşur.Birini yapınca diğerine geçer.300 taskıda yaparsanız en az 4 coin alacağınızdan 1200 coin kazanırsınız ki bununla iyi bir oyun alabilirsiniz.
Genelde bir taskı yapması 2dakika gibi bir süre alır ama bu sizin internet hızınız ve size göre değişir.Yavaş bir internette 2dakika diyebilirim ;).
TokenAds:Genelde şu oyuna üye ol 3 level ol ya da 3 kere giriş yap gibi teklifler bulunur.Karşılığında ise 30-50 coin alabilrisiniz.Çok kullanışlıdır.Kazancı da boldur.
Peanutlabs:Henüz kullanamadım :D.
Adscenmedia:Çok sayıda mobil uygulama bulunur ödemesi iyidir;70-100 coin kazanabilirsiniz bir uygulamadan.
Videos:Biraz kârlıdır;video izlersiniz 5 coin alırsınız günlük 100 coin yapmam mümkündür sadece video ile.
V11 Videos:Videosla aynıdır.
BLVD:Daha kullanamadım.
RadiumOne:Hatırladığım kadarıyla iyi indirmeler vardı baktım şu an teklif bulamadım.
Adwork Media:Biraz ücret ödeyerek 1-2 dakikda da "3000" küsür gibi coin kazanabileceğiniz yerlerden biridir.İnnial kart öneririm.Araştırmadan kullanmayın.
OfferToro:Video bölümünden video izlemeden önce buradan izleyin.Ayrıyeten +6 coin kazanırsınız.Mobil uygulamalar vardır.
Persona:Mobil uygulama indirirsiniz.Belli coin kazanma miktarlarında size ödül coinler verir.Kârlıdır.
HyperMX:Hiç kullanamadım.Yabancı kullananlar gördüm bayağı kâr ettiriyor.
PaymentWall:İndirme,paralı teklif yeridir

Anlamışsınızdır biraz.Anlamadıysanız özel olarak anlatırım.Karışık değil.
Referans linkim sanırım haketmişimdir :).Siz bir şey kaybetmiyorsunuz:
Lütfen referanstan üye olun.Bir şey kaybetmiyorsunuz.
+AYRICA REFERANSIMDAN ÜYE OLANLARA TAKTİKLER VERECEĞİM;COİN KASMALARINA YARDIM EDECEĞİM!

Referans linkim(daha fazla coin istiyorsanız ve bilgi buradan üye olun(buradan üye olursanız daha rahat ve kolay daha çok coin kazanırsınız [yardımlarımla])):
LİNK BİR AŞAĞIDAKİ YAZIDIR.
LİNK:Tremor Games - Play Games and Win Free Steam Games, Trading Cards, TF2 Items, Gift Cards
lİNK BİR YUKARIDAKİ YAZIDIR.
EDİT:REFİMDEN ÜYE OLMAK İSTEYENLER LİNKE GİRİNCE SAĞDAN REGİSTERE BASMALI
rq6yb.jpg

Resimde gördüğünüz Sağ üstteki REGİSTER yazısına.
Bol coin kazanmalar ve bedava oyunların tadını çıkarmalar ;).
Bende ARMA2 istiyorum bakalım :RpS_rolleyes:.
Hoşça kalın :).

EDİT:Üye olurken "I wish to be updated of New Games and Achievements at Tremor Games " seçeneğini seçerseniz 20 coinle başlarsınız.Aksi yanı ise hotmaile yeni oyunlar vb mesajları gelir.Alttan siteyi facebook ile beğenirseniz 5 coin alırsınız.Günlük ilk girişlerinizde coin kazanırsınız.

Son düzenleme:

ptna

Uzman üye
3 Nis 2013
1,698
1
Dostum kayıt nasıl olamadın açarsan hemen yazayım :)?

rapchi55

Yeni üye
19 Ara 2010
8
0
başkan ben üye oldum siteye ama türklere oyunlar kapanmış Hile yaptıkları için :/ video izlemekle felan fazla puan gelmiyo oyunlar açık olsa çok güzel olurdu.(NOT: VPN ile ülke değiştirip açılıyo ama çok yavaş) birde yazının sonunda senin adını vererek üye olamadım kusura bakma hakkını helal et yinede :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.