Steam'de Payday 2 ÜCRETSİZ

Byzikenzi

Üye
13 Eki 2015
181
0
Arkadaşlar overkill steam ile anlaşıp 5 milyon payday 2 dağıtıyor elini hızlı tutup alana hayırlı olsun alan arkadaş teşkkürü çok görmez herhalde

Byzikenzi

Üye
13 Eki 2015
181
0
Kesinlikle kütüphanene at 31 liralık oyun gir steam anasayfasından arat oyunu ordan kütüphanene ekle telefonda olmasam foto atardım ama telefondayım

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs

PAYDAY 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU): 2 GHz Intel Dual Core Processor
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon HD 2600 (512 MB VRAM)
Ses Kartı: Evet
Boş Alan: 13 GB
PAYDAY 2 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU): 2.3 GHz Intel Quad Core Processor
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX460/ATI Radeon HD 5850 (1GB VRAM)

Byzikenzi

Üye
13 Eki 2015
181
0
İşlemci (CPU): 2 GHz Intel Dual Core Processor
RAM: 4 GB
İşletim Sistemi: Windows 7
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800/ATI Radeon HD 2600 (512 MB VRAM)
PAYDAY 2 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci (CPU): 2.3 GHz Intel Quad Core Processor
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 10
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX460/ATI Radeon HD 5850 (1GB VRAM)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.