Steamle ilgili bi kaç sorum var.

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
arkadaşlar steam hesabımı telefonumu sıfırladıgım için giremiyordum steam destekle iritbata geçtim ve hesabın benim oldugunu kantlamak için bişeyler yazdım kart numarası vs. bana geri döndüler ve şöyle bir mesaj attılar
I've removed the authenticator from your account.

You will need to re-enable it once more from your device if you would like to use it again. We strongly encourage you to make use of the authenticator to safeguard your account. Please remember to record your recovery code should you enable it again.

Please note, that Steam Guard resets apply a 15 day cooldown for trading and Market transactions to your account. Steam Support is unable to remove this restriction.

For more information and answers to common questions, please visit our Steam Guard Mobile Authenticator FAQ.

müsait olan arkadaşlar bi bakarsa sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.