Stuxnet Açık Kaynak Kodları

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
enhanced-20778-1455542441-1.jpg

Stuxnet vb.net açık kaynak kodları indirmek için tıkla

misyon çerçevesinde kullanmanız dileğiyle..​

dump3cz

Kıdemli Üye
20 May 2016
2,390
0
Kocaeli
Stuxnet, ABD ve İsrail'in, İran'ın nükleer çalışmalarını sekteye uğratmak için kullandığı solucan yazılımdır. Haziran 2010'da varlığı açığa çıkan virüs İran'ın Buşehr ve Natanz'daki nükleer tesislerini etkilemiştir.

HxBen

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
481
0
İstanbul
Nasıl kullanılacağı nerelerde kullanılacağı hakkında bilgi verirsen yararlı olur daha çok tutar konu

dump3cz

Kıdemli Üye
20 May 2016
2,390
0
Kocaeli
Dostum c++ vs'de yeni bir proje oluşturup exe haline çevir bunu içine aktar tamamdır. Ben deniyorum şu an

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.