Şu işi çözün canımı vermeye hazırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkhntncr07

Yeni üye
27 Haz 2009
25
0
28
07'Liyiz [AntaLya]
ArkadaşLar 1 2 gün önce Darksector ile kavga ettim THT den buldugum bir msn dondurucu program vardı inanmadı donduramazsın fln dedi Vistada çalıştıramadım XP ye geçince yapıcam dedim Her neyse..
Şimdi Nasıl yaptılar bilmiyorum ÜmiTR ile bütün msn şifrelerimi çaldılar Ordan facebbok'uma kadar hacklediler ailemdekileride karıştırdılar işe saat sabaha karşı 4:00 gibi ÜmiTR pcme girdi nasıl oldugunu anlamadım Mozilla Firefox taracıyısından Ümit .....yazdı bende krize girdim msndeki kişi listem vardı masaüstünde sabah 4 tabi uykuluyum ordan bişey eksildi ama anlamadım sonra yanılmışımdır dedim ondan sonra pcyi kapattım 2 3 saat sonra tekrar açtım yeni fark ettim kişi listemi yok etmiş elim kolum baglı ne yapacagımı bilmiyorum sizden yardım istiyorum. (Trojen ve benzeri hiç bir dosya almadım. ) Şu anda başım çatlıyor bu iş çözülmezse öldürücem kendımı çok onemli bir şey.. kendinizi bi benim yerime koyun? Yardımlarınızı bekliyorum THT Ailesi..

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
gözüm bu kadar büyütme..sen trojan almadım diyosn ama ..kesimlikle trojan war pc de..sen hemen format at..hiç bekleme bencee...

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
ayrıca antalyalısın galiba..bende alanyadayım..bah hemşo haline gerçekten üzüldümm..no32 warsa bi tarattır diycem ama uguraşma ...hemen format at.bilemiyosan bi arkadaşın warsa anlayan o atsınn..ama bunu yap en garantilisin..

#.FirLaMa.#

Katılımcı Üye
29 Ağu 2009
363
0
İstanbul
ArkadaşLar 1 2 gün önce Darksector ile kavga ettim THT den buldugum bir msn dondurucu program vardı inanmadı donduramazsın fln dedi Vistada çalıştıramadım XP ye geçince yapıcam dedim Her neyse..
Şimdi Nasıl yaptılar bilmiyorum ÜmiTR ile bütün msn şifrelerimi çaldılar Ordan facebbok'uma kadar hacklediler ailemdekileride karıştırdılar işe saat sabaha karşı 4:00 gibi ÜmiTR pcme girdi nasıl oldugunu anlamadım Mozilla Firefox taracıyısından Ümit Ananı S*ker yazdı bende krize girdim msndeki kişi listem vardı masaüstünde sabah 4 tabi uykuluyum ordan bişey eksildi ama anlamadım sonra yanılmışımdır dedim ondan sonra pcyi kapattım 2 3 saat sonra tekrar açtım yeni fark ettim kişi listemi yok etmiş elim kolum baglı ne yapacagımı bilmiyorum sizden yardım istiyorum. (Trojen ve benzeri hiç bir dosya almadım. ) Şu anda başım çatlıyor bu iş çözülmezse öldürücem kendımı çok onemli bir şey.. kendinizi bi benim yerime koyun? Yardımlarınızı bekliyorum THT Ailesi..

Kardeşim Geçmiş Olsun :D UmiTR Senin Zayıf Bi Yönünden Yararlanmış Formatı Ne Kadar Çabuk Atarsan O Kadar Az Zarar Alırsın Eğer Yapmazsan İleride Formatla'da Kurtaramazsın...

gkhntncr07

Yeni üye
27 Haz 2009
25
0
28
07'Liyiz [AntaLya]
bu gün atmayı düşünüyorum pcme girip trojenı soktu sonra açtı t oglu it reelde gelse kafasını govdesnden ayırırım o itin tırsaklar. tavsiyeleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar..

gkhntncr07

Yeni üye
27 Haz 2009
25
0
28
07'Liyiz [AntaLya]
ya beyLer tamamda şimdi adam soktu trojenı nasıl yaptıgını bilmıyorum ama garanti hiç bi dosya almadım onlardan ip den girip yaptı bence o işi bi ara uyudum ben kalktıgımda tarayıcıya küfür yazıp enter yapmış sınırım bozldu tabi.

ramazan88

Üye
12 Ağu 2009
250
0
arkadasım senin pc ne bi sekilde girip kendileri kurmuslar trojeni sen kabul etmememis olabilirsin ama bi yolunu bulup girmisler senin pc ne ve kurmuslar...antiler ise yaramaz bence...tek çare format atmak

_uslanmaz_

Katılımcı Üye
7 Ağu 2009
267
0
Şimdi Nasıl yaptılar bilmiyorum ÜmiTR ile bütün msn şifrelerimi çaldılar Ordan facebbok'uma kadar hacklediler ailemdekileride karıştırdılar işe saat sabaha karşı 4:00 gibi ÜmiTR pcme girdi nasıl oldugunu anlamadım Mozilla Firefox taracıyısından Ümit Ananı S*ker yazdı bende krize girdim msndeki kişi listem vardı masaüstünde sabah 4 tabi uykuluyum ordan bişey eksildi ama anlamadım sonra yanılmışımdır dedim ondan sonra pcyi kapattım 2 3 saat sonra tekrar açtım yeni fark ettim kişi listemi yok etmiş elim kolum baglı ne yapacagımı bilmiyorum sizden yardım istiyorum. (Trojen ve benzeri hiç bir dosya almadım. ) Şu anda başım çatlıyor bu iş çözülmezse öldürücem kendımı çok onemli bir şey.. kendinizi bi benim yerime koyun? Yardımlarınızı bekliyorum THT Ailesi..
sen trojenı buyuk ıhtımal bu msn dondurucuyu denedıgınde yedın . ıste malesef oyle ınsanlar var . program bolumunde trojenlı paylasım bılerek yapıyorlar .ıslerıne gelmeyıncede ben bu programı denemedım dıyıp cıkıyor ısın ıcınden mumkunse burdan program ındırmeyın . gordugum kadar verdıklerı tum programlarda trjen cıkıyor . en ıyı saglam sıtelelerden program ındırmen gecen gun benımde basıma geldı ındırdıgım wımams skınınde trojen cıktı . antı yakaladı ama pc sapıttı yınede hemen hdd ye low level format cektım saha sonrasında format . sen tahmınım o programı denedıgınde yedın trojenı. baska turlu zor pcne gırmesı .... savcılıga suc duyurunsunda bulun . o kısı tespıt edılır merak etme . dunya da ne hackedlar yakalanıyor . degılkı bu yakalanmayacak . cogu ınsan dava acmaya korktugundan hep sıneme atıyor korkmadan ac gıden para olsun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.