Çözüldü Sunucu hakkında

argubb

Üye
9 Ara 2017
80
0
.
Arkadaşlar merhabalar sizlerden yardım istediğim konu sunucu için önemli olan şey nedir alırken neye dikkat etmeliyim bilgisi olan yardım edebilir mi ?

Benim toplamda 5 adet web sitem var kullanım da olan,
biri e ticaret içeren 2 tanesi büyük arşivi olan diğeri normal siteler. Şimdi bunları birer birer sunucuda mı tutsam yoksa hepsine bir sunucu mu alsam ? En önemli sorumda: Sunucu alırken özellikler olarak neye dikkat etmeliyim ?

Şimdiden teşekkür ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
378
WORLD
Hepsini iyi bir sunucuda tutabilirsiniz. Sunucu alırken aynı bilgisayar alır gibi düşünün veri merkezi de önemli tabi ki, öncelikle Türkiye lokasyonda hizmet sağlayacaksınız. Türkiye lokasyonlu bir veri merkezinde bulundurmak avantaj sağlayacaktır. Bunun yanında ekran kartı, işlemci, ram, hdd gibi donanımsal özelliklerin iyi olmasına dikkat ediniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.