Superonline adil kullanım kotasına takılmayın!

mete2221

Yeni üye
7 Ağu 2012
16
0
Method Huawei HG253s isimli modem'de anlatılmaktadır...

Gereksinimler
-AKK dolmamış internet

1-Ilk olarak http:/192.168.1.1/ adresine girin.
2-Sonra root girişi yapmak durumundayız.
Deneyebilecekleriniz

Kullanıcı Adı: Root
Şifre: gcs_3l25_Ivb

Şifre: huawei_RooT_0401

Şifre: R8Ibq_2K15Gna

3-Giriş yaptıktan hemen sonra hemen Gelişmiş->CWMP yolunu izliyoruz.

4-Periyodik Bilgilendirme tikini kaldırıp Uygula diyoruz.
5-Kotası bitse bile resetlenmedikçe hızı düşmeyen internete hoşgeldiniz.

Bilgilendirme: Superonline sizin Adil kullanım kotanız dolduktan bir süre sonra modeminizi resetler ve 3 megabit'e düşürür.
Burada yaptığımız işlem modemin uzaktan resetlenmesini engeller.
Modem'inizi resetlemedikçe AKK dolsa bile hızınız düşmeyecektir.

Önemli Uyarı: Yapıcağınız işlemler kesinlikle benim sormululuğumda değildir.
Buradaki işlemleri yaparak tüm sorumluluğu üstünüze almış olursunuz.

Periyodik bilgilendirme kapalı olduğu sürece herhangi bir arıza durumunda Superonline üstünden teknik destek alamayacağınızı unutmayın.

Son düzenleme:

FatihEmre

Yeni üye
6 Ocak 2016
1
0
Benim internetim şu an akk yiyilik acaba bu böyleyken internet yenilenebilirmi ? İnternet yenilenene kadar böyle dursa bir şey olurmu?

Son düzenleme:

derya38

Yeni üye
22 Eki 2011
39
0
arkadaşlar Root nasıl giriliyor benim modem markası huawei HG253s yardımcı olurmusunuz teşekkur ederim şimdiden yardımcı olacak butun gönul dostlarına

saygılarımla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.