Superonline AKK aşımı ve hız düşmemesi

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Turkcell'de garip şeyler oluyor.
Bir arkadaşım Sosyal Paket mi ne ise onu aldığını ve birkaç hafta sonra sadece Facebook,Twitter gibi siteler dışında hepsine girebildiğini iddia etmişti ve hızını da test ettik hayatımda öyle hızlı kablolu internet bile görmemiştim.

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
3 günde 120gb harcadım bendede düşmemişti galiba faturaya yansıyacak.
Faturaya yansiyacagini sanmıyorum online islemlerde gelecek faturanin kopyasi gosteriliyor zaten ilk 3 ay ucretsiz .
TTNET'TE 1 TL FARKLA 100GB YAPMIŞLARDI AKK'mi
Halla gecerlimi o firsat eger boyle gitmezde bi degisiklik olursa onu sorayim ben
aynı durum bendede mevcut fakat bende uyarı gelmesine rağmen hız değişikliği olmadı değişik şeyler oluyor :D

Anlayamadim diger firmalara gore 1 2 hafta kulanmama ragmen memnun kaldim . Gerek donanimsal hizmetleri gerek teknik hizmetleri acisindan bir meil atigimda hemen donus ve sorunun cozumu icin ugrasiyorlar . Bu arada ne gibi degisik seyler oldu. D ?

xXXrayXXx

Uzman üye
22 Nis 2014
1,386
0
Trabzon
Beyler neden olduğunu ben biliyorum.. :D

Türktelekom AKK sınırını kaldırmaya başladı ufaktan o yüzden.. Birde 6 ay bir süre sonra Uplaod limitleride kalkacak artık herkez kullandığı indirme hhızı ile uplaod yapabiilecek :D

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
104
Anıtkabir

Türktelekom AKK sınırını kaldırmaya başladı ufaktan o yüzden.. Birde 6 ay bir süre sonra Uplaod limitleride kalkacak artık herkez kullandığı indirme hhızı ile uplaod yapabiilecek :D

TTnet AKK yi kaldıracak bir de üstüne upload ile download hızını eşitleyecek öyle mi haha imkansız ötesi bir durum... :RpS_lol::RpS_lol::RpS_lol:

holocoust28

Uzman üye
26 Tem 2013
1,170
0
Belanızı mı arıyosunuz siz beyler :) kullanın işte, eğer paketinizin üstünde bir ücret gelirse şikayet edersiniz.
Bela aramak degilde alisilanin disinda bisi olunca insan sevinsemi dusunsemi ne yapcani sasiriyor .d aynen fatura yuksek gelmesi bile soz konusu olamaz zaten

InsAllah bence artık oylede olmali akk nedir arkadas bu devirde 50 gbti 2 gunde gecersin . Ben son gunlere kadar hep mobil kulandigim hallde 57 gb
Change.org'da ki isyan iş görüyor galiba :)

Galiba oyle gorunuyor gorunsuz bi zahmet. Burdanda diger arkadaslarin destek vermesini talep ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.