Superonline HG253 Modem ts3 Felan Sorunları

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
[Çözüldü]Superonline HG253 Modem ts3 Felan Sorunları

merhaba arkadaşlar bu sorun artık bir kanayan yara haline geldi ve ne yazikki bu modemde port açmak aya çıkmak kadar zor kullananlar bilir videolarda var port açma falan filan ama açılmıyor ne dedigimi bu modemi kullanan arkadaşlar anlamıştır ve superonline dan bu modemi degiştirmesini istedim böyle değiştiremeyiz dediler yardım edin ne yapmalıyım aylık 100 lira ödüyoruz :diablo lanet olası superonline a ama ts3 de bir çok oyunun multiplayer modunda sorun çıkartıyor artık yetti allah belasını versin müşteri hizmetlerine ne demek gerek yada ne yapmalıyım yardım edin help me :RpS_sneaky:

Son düzenleme:

IRON HORDE

Üye
23 Eki 2014
107
0
Arkadaşlar bu modemi kullanan herkez duyduk duymadık demeyin herkezde bu sorun var ve superonline değiştirmiyor modemi 1 saatlik bir müşteri hizmetleriyle yapacagınız mücadele sonucu modeminizi değiştirme yapıyorlar oda müsteri temsilcisinin insinifiyatif kullanmasıyla oluyor yoksa mümkün diil değiştirmiyorlar bilginiz olsun ben zar zor ikna ettim değiştiricekler bu sorunu yaşanlar mutlaka bu yazdıgımı okusun başka yolu yok tek yol nazikçe konuşup temsilciyi ikna etmekte

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.