Şüpheli Giriş Denemesi İnstagram Önemli Yeni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByLunar

Üye
9 Ara 2017
106
0
D: Ymir Work
Merhabalar bu çok büyük bir sorun gibi duruyor hesap çalmakla alakasi yok Çalınan hesaplarada gelebiliyor
5ykNgl.png
[/url][/IMG] Öncelikle sorun şöyle Farklı Cihazlardan ayni Hedaba girince Malum Güvenliğe düşüyor hesap mail yada telefonla kod istiyor hesaba tekrar erişım Sağlanabiliyor Ancak Bunu İlk defa görüyorum kod da istemiyor giriş yapmakla ilgili yardim al şeceneginden baska yok acaba banmı yedim ust uste 2 form attim sifreyi degistirdim tekrar form attim ancak geçemedim Konu Hakkın Bilgisi Olan veya çözümünü bilen her türlü yardıma açıgız :) Bir kaç kişi daha Yaşamış Çözümü burada paylaşalım
5ykNgl.png

Son düzenleme:

ByLunar

Üye
9 Ara 2017
106
0
D: Ymir Work
Sorun Çözüldü İlk defa Bu tarzda Birşeye rastlamıştım Form Atmama ragmen Acılmıyordu ancak sorunun Kaydını Alıp Atınca 2 gün içinde hesabı açıyorlar basitmiş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.