Sürekli Güncellenecek Resimli Ve Video Anlatimli Arsiv !!

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
FLASH DISKLERINIZDE SORUN MU VAR BU PRO TAM SIZE GORE
PRONUN ACIKLAMASI :
Bu dosya Autorun.inf dosyasını kullanıp yayılan virüs sürümleri için temizleme paketidir

aşağıdaki bilgileri sırayla takip edin

1-Sil2009.bat : virüs temizleme aracıdır, virüs olmasa bile çalıştırılmasında bir sakınca yoktur. ama çalıştırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmayı unutmayın.

2-Sil2009.bat tekrar çalıştırın ama bu defa bilgisayarı restart etmeyin, hemen ardından kill_amvo_virus_usb_tr.vbs ldosyasını çalıştırın kayıt girmeyi onaylayarak tamamlayın

3- Eğer D,E,F... sürücülerinizde bulunan bazı klasörler virüsler tarafından gizlenebiliyor. ve gizlilik özelliği pasif oldugundan kaldıramayabiliyoruz. böyle klasörleriniz var ise klasörlerin bulundugu sürüceye gizliaktifolsun.bat dosyasını kopyalayıp çalıştırın. O sürücüdeki bütün gizli dosyaları görünür hale getirecektir. Dikkat C sürücüsünde yada windows yüklü oldugu sürücüde çalıştırmayınız. tüm sistem dosyalarını da gözükür duruma getirir.

Not: Eğer gizli klasör probleminz yoksa 3. adımı yapmadan 4. adıma geçin.

4-son olarakta kill_amvo_virus_usb_tr.vbs dosyasını çalıştırıp işlemleri tamamlayın.

BU UYGULAMA;
* bu adımlar autorun .inf virüslerine çözüm olacak

* Klasör seçeneklerndne "gizli dosyaları göster" özellğini seçip gizli klasörlerinizi görmenizi sağlayacak

* Sürücülere çift tıklama esnasında birlikte aç sorununu giderecek.

*** Flash_Disk_format_araci ile salt okunur hatası veren flash disklerin bir çoğunu formatlama imkanına kavuşacaksınız. Dikkat: bu aracı kullanırken tek flash disk takın ve flashtaki dosyalarınızı mutlaka yedekleyin. çünkü format atacağından silinecektir.
https://tik.lat/LAdfA

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
İSO YAZDIRICILAR HEMEN ISTEDIGINIZ SECIN KULLANIN BEN ORNEK OLARAK ASAMPOO YU RESIMLI OLARAK ANLATMAYA CALISACAGIM DIGERLERIDE HEMEN HEMEN AYNIDIR ZATEN BU ARADA İSO DOSYASI NEDIR ANLATALIM BILMEYEN ARKADASLAR OLABILIR :
Bir ISO dosyasını uzantısından tanıyabilirsiniz: .iso. Özellikle işletim sistemlerinin bu şekilde dağıtılıyor oluşu, ISO görüntüsünün, sistem CD'sinin tüm özelliklerini tek dosya altında topluyor olmasındandır. Bu özellikler dosya öznitelikleri ve açılış (boot) kodunu da kapsar. Bu şekilde, sistem dosyalarını CD'ye kopyalayıp bir de açılış kaydı hazırlamaya gerek kalmadan, tek hamlede açılabilir (boot edilebilir) işletim sistemi diski oluşturulabilir. ISO dosyalarının elbette tek amacı işletim sistemi değildir, bir CD'nin birebir görüntüsünün gerekli olduğu başka her türlü depolama amacıyla da (standartlar çerçevesinde) kullanılabilir. Aksi halde, yani Windows penceresinde CD'nin içine girip gördüğünüz dosyaları bir yerden diğerine kopyalayarak CD'nin birebir kopyasını oluşturamazsınız. Yukarıda andığımız üzere, CD'de bulunan bilgiler kullanıcının görebildiklerinden ibaret değildir.
GELELIM RESIMLI ANLATIMA
92705936.png

Programı açınca karşınıza böyle bir menü gelir daire içine almış olduğum kısım üzerine gelince hemen yanda seçenekler çıkar üst kısımda işaret ile gösterdiğim kısıma tıklarız ve Adım 2 ye geçeriz.
32666661.png
Adım birin ardından sonra karşımıza bu ekran çıkar ve görüldüğü üzere Gözat butonu bulunmakta bu butona tıklıyoruz ve karşımıza adım 3 çıkıyor

69787805.png

Bu kısımda İSO dosyamızın olduğu yeri buluyoruz ve İSO dosyasını seçerek alt kısımdan AÇ isimli butona tıklıyoruz ve adım 4 e geçiyoruz

64468035.png

vet 3. adım sonrası İSO seçtik aç dedik ve program İSO yolunu hafızaya aldı öyleyse devam edelim alt kısımda bulunan ileri butonuna tıklyarak adım 5 e geçiyoruz.
59175374.png

Üst taraftaki sürücü adı DVD yazıcıdır alt kısımda ise seçenekleri değiştir isimli bir buton görünmekte oraya tıklarsak eğer adım 6 karşımıza çıkar.Birde dikkat ettiyseniz Cd resmi var eğer cd yada dvd hatalı sorunlu olsa orası hata verir bunu gözden kaçırmayın :)

61541752.png

Adım 5 te seçenekleri değiştire tıklayınca bu ufak menü açılır burdan yazma hızını seçebilirsiniz.Ayrıca hız değeri seçerken altta kalan kısımda şu yazar
Kayıt sonrası yazılan dosya ve klasörleri doğrula - buda mutlaka işaretli olsun.Bu kısımda önemli olan 2 şey
1- Yazdırma Hızı
2- Kayıt sonrası yazılan dosya ve klasörleri doğrula / bu seçenek dvd yazımı bitince tekrar iso ile yazılan verileri karşılaştırma yapar eğer sorun v.s varsa sizi uyarır bu nedenle bu çeltik mutlak ve mutlak işaretli olsun.
Yazdırma hızını elinizden geldiği kadarı ile düşük tutun.Kaliteli cd yada dvd kullanmaya özen gösterin.Programlar cd yada dvd yakmaz.Cd yada dvdleri kullandığınız donanımlar yani dvd yada cd yazıcı yakar.Eğer bunu sürekli yapıyorsa cd yada dvd yazıcıyı mutlak servise ***ürün.Yada kullandığınız boş cd yada dvd kalitesizdir.İmkanınız varsa veriler önemli diyorsanız verbatim isimli markanın boş dvd ve cdleri kalitelidir bir tavsiye.Son olarak geçelim adım 7 ye.
20598160.png

Bu adım son noktadır.Dvd yaz butonuna tıkladığınız anda yazım işlemi başlar.İlk olarak dvdyi şöyle bir yazar tabi hız düşükse ve bu bir dvd ise biraz zaman alır.Dvd yazımı biter ve bu sefer çeltiği işaretlemiştik hani birde İSO yada ne yazdırdıysanız onla karşılaştırma yapar yani bir nevi doğrulamadır.Önemli verilerde yapmanızı öneririm.
Hata olursa program size söyler.Yok sorunsuz bir yazdırma olursa zaten program Türkçe yazdırma işlemi bitti gibi bir mesaj çıkar ve son dersiniz.Dvd cd olmadığı için o noktayı gösteremedik :) o kadar olsun canım.Evet hepsi bu.
https://tik.lat/q3pWd
diger iso yazıcıların oldugu paket
https://tik.lat/BU7Mz

Son düzenleme:

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
advanced system care +serıal
full pakettır
ama serıaller kırılmadan ındırıp kullanın
Dünyanın en iyi sistem optimizasyon ve temizleme programlarından birisi olarak birçok ödül kazanan Advanced WindowsCare tamamen yenilendi ve bu yenilikle beraber ismi de artık Advanced SystemCare olarak değiştirilmiş bulunuyor. Sisteminizdeki hataları kategorilere ayırıp teker teker ele alarak çok daha derin ve etkili bir temizlik ve onarım yapan bu program ile artık bilgisayarınız çok daha hızlı çalışacak. Tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunan programın kolay kullanılabilir bir arayüzü var.

Siyah ve beyaz olmak üzere 2 tema seçeneği sunan programın ilk başında yapılan Windows Bakımı taramasından sonra "Onar" tuşu ile bu bölümdeki hataları onarabilirsiniz.
Programın ortasında bulunan "Çare" tuşuna basıldığında program "Windows Bakımı" ve "Sistemi Tanıla" bölümlerindeki taramaları hızlı bir şekilde yapar ve yine aynı hızda bu bölümlerdeki hataları onarır.
Windows Bakımı bölümünde taranan sorunlar:

• Spyware Kaldırma: Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tarayan ve silen bu bölüm sayesinde bilgisayarınız hem daha güvenli hem de daha hızlı olacak.
  • Kayıt Düzeltme: Bu bölüm sayesinde Windows Kayıt Defteri üzerindeki sorunlu ve alakasız kayıtlar bulunup silinir ve bilgisayarın çalışma hızında artış yaşanması sağlanır.
  • Gizlilik Süpürme: Birçok program en son çalışılan dosyaları "geçmiş" adı verilen bölümlerde kullanıcıların daha kolay ulaşmaları için saklar. Ancak bu dosyalar ve internet tarayıcıları çerezleri, geçmişleri bilgisayarın hızını yavaşlatan en önemli unsurlardır. Bu bölüm ile sistem bu dosyalardan arınarak daha hızlı hale gelir.
  • Çöpdosya Temizliği: Bilgisayarınızda birden fazla kopyası bulunan dosyalar sistemin yavaşlamasına sebep olur. Çöpdosya Temizliği bölümü bu dosyaları bulur ve sistemden temizler.
Sistemi Tanıla bölümünde taranan sorunlar:

• Sistem Eniyileme: Sistem optimizasyonu için kullanılan bu araç ile bilgisayar performansının arttırılması sağlanır.
  • Güvenlik Savunma: Bu bölüm ile Spyware, Adware gibi yazılımların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilir ve bilgisayarınızın bu tür zararlı yazılımlara karşı güvenliğini sağlayabilirsiniz.
  • Disk Birleştirme: Birçok bölümlere ayrılan ve bu sebeple oldukça yavaşlayan bilgisayarınızın disk birleştirme işlemi sayesinde performansını ilk günkü gibi yapabilirsiniz.
  • Güvenlik Analizi: Windows Güvenlik Duvarı gibi araçları tarayan bu bölüm sayesinde bilgisayarınıza sızma tehlikelerini ölçebilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
Bilgisayarınızdaki yavaşlamalara, donmalara, program kilitlenmelerine ve tehlikeli girişlere karşı oldukça etkili olan bu program ile bilgisayarınız ilk günkü gibi güvende ve hızlı olacak. Tamamen Türkçe ve ücretsiz olan bu program ile bilgisayarınızı kanatlandırabilirsiniz.
Neden Advanced SystemCare?

• Kullanımı oldukça kolaydır: Tek tıklama ile bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Bilgisayarınızı tamamen korur, üstelik ücretsiz: Spyware, Adware taramaları ve silmeleri sayesinde bilgisayarınızı korur. Hacker'lar, HiJacker'lar veya bilgisayarınıza zararlı yazılım yüklemeye çalışanlara karşı da sisteminizi korur. PC aktivite geçmişini de kontrol ederek hangi işlemlerin gerçekleştiğini gösterir ve takip eder.
  • Windows'unuzu temizleyin: Sistem performansınızı kayıp dosyaları temizleyerek hızlandırır, istenmeyen dosyaları ortadan kaldırır, gereksiz dosyaları siler ve tüm hasarlı kayıt girişlerini siler.
  • PC'nizi en yüksek performansta tutun: Windows'unuzu modifiye ederek sistem ve internet hızınızı arttırır.
Önemli! Program tamamen ücretsizdir ancak Advanced WindowsCare Professional ile Personal birleştirilmiştir. Ve bunun sonucunda programı ister ücretsiz kullanmaya devam edebilir isterseniz de satın alarak PRO versiyonunu kullanmaya başlayabilirsiniz.

PRO versiyon özellikleri: Bu versiyon ile Free versiyonun yaptığı tüm işlemleri otomatik bir şekilde yapabilir ve programın arayüzünü tamamen unutabilirsiniz. Ancak bilgisayarınızı düzenli aralıklarla tarayan program ile bilgisayarınız her daim hızlı ve güvenli kalacaktır. Ve ayrıca daha birçok özelliği de PRO versiyon ile aktif hale getirebilir ve sisteminizi optimize edebilirsiniz.
advanced_systemcare_logo_ti.jpg

https://tik.lat/VXHm2

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
vırtual dub kullanımı
1-
Dosyanın içindeki *quot;auxsetup*quot; --*gt; *quot;İnstall Handler*quot; çift tıklayarak karşımıza çıkan bölümlere OK Tamam deyip kapatıyoruz.
67685963so9.th.jpg

2-
Daha sonra işlem yapacağımız yani video'daki istemediğimiz bölümü kesmek için gerekli video'yu seçiyoruz.

3-
Kesmek istediğimiz bölümün ilk başına gelip sol ok tuşu ile işaretlenmiş olan tuşa basıp ilk adımı belirliyoruz.
51348904xk1.th.jpg

4-
Yine kesmek istediğimiz bölümün nereye kadar kesmek istediğiniz belirlemek için aynı üstteki işlem gibi seçip sağ ok tuşu ile belirlenmiş tuşa basıp aradaki yeri belirliyoruz.

36295801ty5.th.jpg

5-
*quot;Edit*quot; kısmından *quot;Cut*quot; deyip istemediğimiz bölümü kesiyoruz.

58874918yy5.th.jpg

6-
Daha sonra eğer işlem yaptığımız video dosyası ise .avi olarak kaydediyoruz.Eğer müzik dosyası ise .wav olarak kaydediyoruz.
81086280qk6.th.jpg

5. adımda *quot;Cut*quot; yerine *quot;Copy*quot; desekdik seçtiğimiz bölümü kopyalamış olurduk.Kopyaladığımız bölümü yine yaptığımız işlem gibi yer belirleyip *quot;Edit*quot; kısmındaki *quot;Paste*quot; diyerek yapıştırmış olurduk..

https://tik.lat/90jcd

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.