Suspended Yönlendirme Hatası Alıyorum Ne Yapmalıyım?

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
304
51
Merhaba kısa süre önce hostingerdan domain aldım bunuda infinitye bağladım ad sunucuları falan herşeyi bağlamıştım ama bir zaman sonra infinityden silmek istedim silmeme rağmen şuan siteye bağlanırken hala ifastnet veya infinityfreenin şablonu gözüküyor sebebi nedir nasıl hallederim ? (Eklemeyi unutmuşum siteye girerkende bir güvenlik hatası veriyor bu site güvenli değil diye)

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
969
11
613
Merhaba kısa süre önce hostingerdan domain aldım bunuda infinitye bağladım ad sunucuları falan herşeyi bağlamıştım ama bir zaman sonra infinityden silmek istedim silmeme rağmen şuan siteye bağlanırken hala ifastnet veya infinityfreenin şablonu gözüküyor sebebi nedir nasıl hallederim ? (Eklemeyi unutmuşum siteye girerkende bir güvenlik hatası veriyor bu site güvenli değil diye)
Merhaba,
İlk olarak tarayıcınızın ayarlarında bulunan "önbelleği temizleme" veya "çerezleri ve site verilerini temizle" gibi seçenekleri kullanarak Tarayıcınızın önbelleğini temizleyin.
Daha sonra bilgisayarınızda komut istemcisini(CMD) açın ve ipconfig
flushdns
Bu komut ile DNS önbelleğini temizleyebilirsiniz.
Bunları yaptıktan sonra tarayıcıyı kapatıp açarak tekrar kontrol edin. Eğer sorun devam ederse hosting sağlayıcınıza başvurarak yardım isteyebilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.