Çözüldü Sweatshirt üstüne THT logosu bastırmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Engineer20

Üye
1 May 2013
58
0
İzmir
Herkese iyi sabahlar.THT logosunu sweatshirt'ün üstüne bastırmak istiyorum.Lakin hak sahibi site tarafından izin alınmadan da yaptırmak istemedim.Düşüncelerinizi de bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Hocam satın almadan kendi emeğimiz ile yapmam mümkün mü?

En uygun fiyata kaliteli ürünler,sizlerin vereceği desteğe ihtiyac var buradan almanız forum için çeşitli projelerde kullanmak üzere mutlak yararı olacaktır, illaki kendi tasarımınız oluşturmak istiyorsanız DeneyimsizDenek komutanımla iletişime geçmenizi öneririm mümkünse yardımcı olacaktır zaten

http://www.turkhackteam.org/members/595329.html

[email protected]

[email protected]

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.