SYSKEY Windows 8 Başlangıcta Acılmıyor

ayberq58

Üye
16 Eyl 2009
157
6
Arkadaslar oncelikle kolay gelsin iyi gunler. Daha once acıldığına dair bir bilgim yok acıldıysa ozur dilerim. Soyle bir sorunum var. Windows 8 De syskeyi aktif ettim yaklasık 1 hafta once. Fakat Bilgisayarı kapatıyorum acılırken gelmıyor Syskey alanı direk acılıyor. Guncelleştirme yapıp kapattığında bilgisayar ama otomatik olarak o zaman geliyor sadece. Bunun sebebi belki ufak bir ayardan yada bilmediğim bişeyden olabilir. Bilginiz varsa yardımcı olabilirmisinz. şimididen teşekkur ederim

Enes THT

Üye
23 Eki 2015
214
0
Sanal Kent
Arkadaslar oncelikle kolay gelsin iyi gunler. Daha once acıldığına dair bir bilgim yok acıldıysa ozur dilerim. Soyle bir sorunum var. Windows 8 De syskeyi aktif ettim yaklasık 1 hafta once. Fakat Bilgisayarı kapatıyorum acılırken gelmıyor Syskey alanı direk acılıyor. Guncelleştirme yapıp kapattığında bilgisayar ama otomatik olarak o zaman geliyor sadece. Bunun sebebi belki ufak bir ayardan yada bilmediğim bişeyden olabilir. Bilginiz varsa yardımcı olabilirmisinz. şimididen teşekkur ederim

Bunları inceleyin;

Windows%27un 7/8/XP/VISTA için syskey.exe Düzeltmek ve ücretsiz indir - dllsuite.com

Syskey.exe nedir ve nasıl düzeltilir? Virüs mü Güvenli mi?

Syskey ile Windows’u şifreleme | zdaylan.com

AdF.ly - shrink your URLs and get paid!

Bunlarda unutulduğunda şifre kaldırmayı anlatıyor;

PC%27ye kırılması zor Syskey Şifresi Koyma + Kırma Yöntemleri

Güvenlik : Disabling SYSKEY

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.