T-50 Garanti (!)

LeGiOnS054

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
325
0
Sakarya
Selamın aleyküm beyler. Ben t50 kullanıcısıyım. Telefonun dokunmatiği kendiliğinden çalışıyor. Kamerayı açıyorum, parlaklığı arttırıyorum ve kamerayı parmağımla kapatıyorum önden ve ekranda tanımlayamadığım 100 den fazla mavi-yeşil-kırmızı-beyaz noktalar beliriyor. Az evvel sinirden yatağın üstüne hafifçe attım sağ güç kapama-açma tuşu yerinden çıktı. Takayım dedim bi klipsi kırıldı parçaları poşetine koydum. Yarın garantiye ***ürmeyi düşünüyorum ama pek istemiyorumda. Bunlar "Adam telefonun zaten ırzına geçmiş biz bunu yapmayız" derler mi? yada tuşu takıp, sorunu çözüp geri yollarlarmı? Kafam çok karışık. Garanti işlerinede hiç girmemiştm, bilmiyorum. Sizce nolur en kötü? Medet!

***ByFloxla***

Katılımcı Üye
25 Nis 2014
751
0
London
Garantiye ***ür şansını dene denemekten bişe çıkmaz 2,5 ay olmuş fazla olmamış, %65 yapabilirler. Ama Güç Düğmesi Kullanıcı Hatasına Girer Onu yapmayabilirler. (Telfonun Garantiye Giderse 1 yada 2 aya anca gelir) ben 3 defa telefon gönderdim 3 ündede aynısı oldu 1,5 ayda anca geliyo.

LeGiOnS054

Katılımcı Üye
28 Eyl 2013
325
0
Sakarya
Kutusuna bütün parçalarını ve garanti belgesini koyucam. Yollayacam. Bu ürünün 10 günde geri iyade sözü var. He bu sözü aştığı anda direk laymakamlığa dilekçe veröe hakkı doğuyor sana. Yani o yönden sıkıntı olmazda yapsınlar yeter. Acaba ekran filmi çiziklerindende bu sorun kaynaklanıyormudur diye düşünmüyorum değil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.