T.c harici ülkelere saldırmak???

orHackeR09

Yeni üye
17 Ocak 2016
24
0
Aydın
10 15 kişi toplanıp farklı ülkedeki banka sitelerine vb saldırı düzenleyip erişime kapatırsak sonumuz ne olur üstlerimden bilgi almak istiyorum bu konu hakkında
Sonuçta yabancı ülke türkiyedeki gibi cezaya girermi?

enesmut5

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
479
0
İstanbul
10 15 kişi toplanıp farklı ülkedeki banka sitelerine vb saldırı düzenleyip erişime kapatırsak sonumuz ne olur üstlerimden bilgi almak istiyorum bu konu hakkında
Sonuçta yabancı ülke türkiyedeki gibi cezaya girermi?

Yok Bir Sorun Olmaz da Siz Genede Bi Kaç Gizlenme Programı Kullanın Hani Ne Olur Olmaz İşinizi garantiye Almak Amacıyla Sitelerini Hackleyince Bir sorun Çıkmıyor Ama Saldırıda da Çıkacagını Sanmıyorum

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Eğer bu 10 15 kişi forumdan ise ve üdy haberi yoksa. Cezai işlem uygulanır o kullanıcılara.
Ddos, atarsanız ıp'Nizi tespit edemezler. ve sunucuları kapatmak sorunda kalırlar. yada ddosu engellerler.

Türkiye'den sizi bulup dava açmak gibi bir işlem yapmazlar.

ProoBaskan77

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
466
0
Bursa
Eğer bu 10 15 kişi forumdan ise ve üdy haberi yoksa. Cezai işlem uygulanır o kullanıcılara.
Ddos, atarsanız ıp'Nizi tespit edemezler. ve sunucuları kapatmak sorunda kalırlar. yada ddosu engellerler.

Türkiye'den sizi bulup dava açmak gibi bir işlem yapmazlar.

kardeş şeyi merak ediyorum. mesela bir bankayı hackledin ve başka hesaplardaki parayı kendi hesabına aktardın. sonra banka sorumluluları seni bulurlar gizlensende. O kadar parayı nerden buldun da hesabına aktardın *** derler direk bilgilerden bulurlar ? bu işi nasıl yapıyorlar

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
kardeş şeyi merak ediyorum. mesela bir bankayı hackledin ve başka hesaplardaki parayı kendi hesabına aktardın. sonra banka sorumluluları seni bulurlar gizlensende. O kadar parayı nerden buldun da hesabına aktardın *** derler direk bilgilerden bulurlar ? bu işi nasıl yapıyorlar

Kendi hesabına dogrudan aktarımından, log kayıtlarıni kendi sunucularında tutuyor. Saten banka hesabi hackleyen kisi direk kendi hesabına aktarmaz. 1 2 hesaba aktarım yaparak kendi hesabina aktarmaz.

orHackeR09

Yeni üye
17 Ocak 2016
24
0
Aydın

Ana serveri hacklıyorlar, Ve herkezden bankaya kayıtlı olan 2 3 kuruş gibi birşey alıyorlar.
Bir bankanın zaten bir şehirde 1 2 M kişi olsa
Kuruş alınca hiçkimse fark etmiyor.
Bunu yapan bankayı hacklıyen herşeyi göze almış işi bitince 1 2 yıllıgına yurtdışına uçuyor.

20 Ağu 2016
188
0
istanbul
Türk kurumlarına bulaşmayın başınız yanar..
Yabancı sitelere saldırmak serbest fakat böyle üst düzey banka felan gibi yerlere sitelere zarar verirsen küçük bi ihtimalde olsa adam dava fln açabilir sen yinede gizlenmeye bak

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Gençler bu kadar tartışmaya gerek yok adam zaten banka hacklemişse o parayı kendine aklayarak geçirmeyi de akıl eder.
Zaten özel bankalarla iş yaptığınız zaman takip edilemiyorsunuz. Yani 1. bankaya aktarır 2.ci banka 3. en son kendi hesabı :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.