t.h.t

drsml10UR

Yeni üye
28 May 2010
15
0
selam arkadaşlar bende aranıza yeni katılanlardanım aslında daha önce s.h.t üyesiydim ... yanlız sitemiz kapanmak zorunda kaldı şimdi t.h.t yi denicem umarım güzel paylaşımlara güzel dostluklara vesile olur...

TurKHacK01

Katılımcı Üye
30 Eyl 2009
929
0
ÖzeL HarekaT '
HoşgeLdin Arkadaşım . SHT Dediğiniz Starz Hack team gaLiba .. Kapandı galiba (HackLendi) Herneyse Burada Sorun yaşamayacagına eminim .. Hoşgeldin..

drsml10UR

Yeni üye
28 May 2010
15
0
nickin de Dersim mi yazıyor :( Kardeş Dersim diye bir yer yoktur Atatürk orayı değştirip Tunceli Yapmıştır : )
teşekür ederim bilgilendirdigin için kardeşim ama benim nick in seni ilgilendirdigini sanmıyorum dimi kimse bir baskasının nick vb kişisel bilgilerine mudahale edemz reklam yasaklı vs olmadıgı sürece .. ayrıca drsml farklı bir anlam ima dedıyor olbilir deyimi benim için

by-miko

Üye
4 Nis 2010
243
0
Nereye Geldik:)
teşekür ederim bilgilendirdigin için kardeşim ama benim nick in seni ilgilendirdigini sanmıyorum dimi kimse bir baskasının nick vb kişisel bilgilerine mudahale edemz reklam yasaklı vs olmadıgı sürece .. ayrıca drsml farklı bir anlam ima dedıyor olbilir deyimi benim için
evet katılıyorum. herşeye art niyetle bakılmamalı.Manası da kişinin kendisine özeldir. Böyle şeylerden politik sonuçlar çıkarmak aymazlık olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.