T20

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
22 Ara 2010
164
0
arkadaşlar merhaba dokunmatik telefon almayı düşünüyorum.Karar veremiyorum t 20 miyi satın alsam bir türlü karar veremedim.Bu Telefonu daha önceden kullanan varmıdır herhangi bir şikayeti olan.400 500 liralık bütçenizle bu telefonu siz alırmıydınız bu telefonu yada özelliklerine eşdeğer bir telefona mı bakardınız neden önerilerinizi yazarsanız sevinirim

Turkcell T20′nin Teknik Özellikleri
Şebeke: 2G Şebeke GSM 850/900/1800/1900; 3G Şebeke HSDPA 1900/2100
Boyutlar: 116×60.5×11.9 mm
Ağırlık: 115 gram
Ekran: 3.5 inç TFT kapasitif hassas dokunmatik; 320×480 (HVGA) çözünürlük; 262 bin renk desteği
İşlemci: Qualcomm MSM7227, 600MHz hız
İşletim Sistemi: Android 2.3.3 (NFC-Yakın Alan İletişim destekli)
Kamera: 5 megapiksel çözünürlük
Hafıza: Dahili 4 GB microSD bellek; 32 GB’a kadar microSD kart ile yükseltebilme imkanı
Bağlantı: 3G HSDPA 7.2 Mbps indirme hızı; WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n; Bluetooth 2.1 A2DP stereo; A-GPS desteği; USB bağlantı
Pil: Li-Ion 1400 mAh; 400 saat bekleme süresi (3G), 390 dakika konuşma süresi (3G)

Diğer: Dijital pusula; Google uygulamaları; sesli hafıza/sesli arama, Facebook, Twitter, Android Market

mx-p

Katılımcı Üye
24 Tem 2010
761
0
Atina
Sana söyleyebileceğim tek şey , dokunmatik telefon kullanma . Ekranı kirlenir , dokunmatiği bozulur , ekran hasar aldığı zaman çöp olur . Bence klasik sağlam özellikli tuşlu/klavyeli bir telefon al . Ben Samsung Corby Pro kullanıyorum ama dokunmatik özelliği beni çok sıktı . Çok çabuk sıkılırsın ve kullanmaktan bıkarsın . Söyleyeceğim bu kadar :) Saygılar .

mx-p

Katılımcı Üye
24 Tem 2010
761
0
Atina
Önemli değil :) Eğer gerçekten dokunmatik kullanmayı istiyorsan pahalı , bozulduğunda seni bozguna uğratacak bir telefon almamanı tavsiye ederim :) Ama tabiki senin kararın . İşine çok karıştım galiba :)

22 Ara 2010
164
0
Hayır tam aksine çok yardımcı oluyorsun :)

t 20 ye çok heveslendim fiyatıda 480 lira bilekliğimizi satıp alıcam yarın ama hala kararsızlık var telefonda sorunlar oluşuyormu donma yaparmı vs vs

mx-p

Katılımcı Üye
24 Tem 2010
761
0
Atina
Aslında t20 çok güzel bir telefon . Yani dediğim gibi gerçekten çok istiyorsan , hatta onun için bilekliğini satmayı göze aldıysan , kararından dönme .

drkhcker

Katılımcı Üye
15 Ağu 2011
335
0
Bakırköy
Kardeşimde T10 var ve bildiğin çöpp onun yerine nokia c6 fln al daha ıyı 500 lıra cıvarında ben iphone 4 tercıh edıorum suan ama maddı durumu el vermeyebılır herkesın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.