Taciz Ediliyor Olabilirim ?!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Beni birisi ev telefonundan sabah-akşam farketmez arıyor ama 1-2sn sürüyor en fazla gün içerisinde durmadan çaldırıp kapatıyor bir kere yetiştim telefona ama cevap gelmedi çok düşündüm bu konuyu açmak için yani insanda merak ediyor 2 gün önce Kanal D'de yayınlanan Kanıt adlı dizide bununla ilgili bir bölüm vardı orda bir kadın kim olursa olsun böyle arayanlara ' ' Kim O '' bile demeyin demişti polise şikayete gidiyim mi yani insanda merak ediyor

Her türlü sorunuza elimden geldiği kadar cevap yazmaya çalışacağım.

|~Hérmés~|

Kıdemli Üye
5 Tem 2012
2,509
0
İstanbul
Beni birisi ev telefonundan sabah-akşam farketmez arıyor ama 1-2sn sürüyor en fazla gün içerisinde durmadan çaldırıp kapatıyor bir kere yetiştim telefona ama cevap gelmedi çok düşündüm bu konuyu açmak için yani insanda merak ediyor 2 gün önce Kanal D'de yayınlanan Kanıt adlı dizide bununla ilgili bir bölüm vardı orda bir kadın kim olursa olsun böyle arayanlara ' ' Kim O '' bile demeyin demişti polise şikayete gidiyim mi yani insanda merak ediyor

Her türlü sorunuza elimden geldiği kadar cevap yazmaya çalışacağım.
Gitmeni öneriririm şahsen

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Fakat yaşım 18'den küçük 16 yaşındayım ?!

Bu kişi neden böyle yapıyor olabilir azcık düşüncelerinizi benimle paylaşırsanız iyi olur.

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
Çoğunlukla numara çıkmıyor ama dalgınlığına geldi karşıdakinin galiba cep telefonu gibi bir numara çıkmıştı keşke not alsaydım şuan polislik bir durum yok sadece merak ettimde eğer devam ederse gitmeyi düşünüyorum

RobinGood

Katılımcı Üye
10 Tem 2012
577
2
o zaman sende onun yaptıgını yap , aç ve hızlı bir şekilde nefes al ver ve sonundada 7 gün içinde öleceksin! de bak bakim bir daha arıyormu :D :D

Yok nefes almıyor öle ben örnek verdim hiçbirşey demiyor bu 118 80 'ler varya ücretli diye aramıyorum zaten numarayı daha bilmiyorum ki 1 kere gördüm o kadar dün geceden beri aramadı zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.