takınca otomatik çalışan flash bellek

konsaraa

Yeni üye
1 Eki 2017
26
0
ben flash belleğimi çalışmakta olan bir bilgisayara takar takmaz otomatik olarak hiç bir işlem yapmadan flash belleğin içindeki yazılımı çalıştırmasını istiyorum nasıl yapabilirim lütfen acil yardım!
şimdiden teşekkürler

SuC_Ve_CeZa

Yeni üye
4 Eyl 2009
41
0
Bi zamanlar bende böyle bir konu açmıştım ve yapıştım. aynen aşağıya yazıyorum.

Kod:
 [autorun]
open=virüs.exe

bu şekilde not defteri oluşturuyosun adını da autorun.inf yapıp flash belleğe kaydediyosun. ardından bu autorun.inf nin üstüne sağ tıklayıp özellikler diyosun. genel sayfasında en altta salt okunur özelliğine tik koyup çıkıyosun ve kaydediyosun. olay bu kadar flash belleğe attığım keylog rat trojan herneyse adını autorun.inf nin içine doğru yaz yoksa çalışmaz.

[Cevap Criminal^ Adlı üyeye aittir. bana yardımcı oldugu için kendisine teşekkür ederim.]

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Aslında bu soruna çözüm var. Rubber Ducky adlı flash bellek tarzı donanım ile halledebilirsiniz. Donanımın kullanımı forum içersinde mevcut.
https://www.turkhackteam.org/turkhackteam-ar-ge-tim/1527194-arduino-ile-rubber-ducky-saldirisi-payload-olusturucu-leonarducky-v1-0-a.html

Autorun.inf artık çalışmayan bir yöntem. En fazla flash Disk/Hdd'nin ikonunu değiştirir bu da bir işe yaramaz.

Flash belleği bilgisayarın okuma süresi var, bu dedikleriniz mümkün mü cidden?

Evet mümkün. Bilgisayarın USB Belleği okuması içindeki verinin büyüklüğü ve donanım ile alakalı. Rubber Ducky ile çok küçük boyutlarda virüsler üretilip kullanılabiliyor. Zaten hazır payloadlar internette mevcut.

Son düzenleme:

konsaraa

Yeni üye
1 Eki 2017
26
0
Aslında bu soruna çözüm var. Rubber Ducky adlı flash bellek tarzı donanım ile halledebilirsiniz. Donanımın kullanımı forum içersinde mevcut.
https://www.turkhackteam.org/turkha...si-payload-olusturucu-leonarducky-v1-0-a.html

Autorun.inf artık çalışmayan bir yöntem. En fazla flash Disk/Hdd'nin ikonunu değiştirir bu da bir işe yaramaz.

Evet mümkün. Bilgisayarın USB Belleği okuması içindeki verinin büyüklüğü ve donanım ile alakalı. Rubber Ducky ile çok küçük boyutlarda virüsler üretilip kullanılabiliyor. Zaten hazır payloadlar internette mevcut.
yardım için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.