Yazılım | Programlama Takipçi Programı Yapma

Jad3s

Üye
30 Kas 2018
246
1
BendeBilmiom
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ben Bir Program Yapmak İstiyorum Bu Program İnstagram İle İlgili Olucak Ve Visual Basic 2010 Programı İle Yapılacak Arkadaşlar Userleri Bilirsiniz İnsanlar Takipçi Flan Satın Alıyorlar Vb Benim Yapmak İstediğim Programda Userleri Ekleyeceğim Herhangi Bir Kişi İsmini Yazıcak Eklediğim Userler Harekete Geçicek Adamın İnstagramına Takipçi Yollayacak

Selamun Aleyküm Arkadaşlar 2'inci Sıkıntım İse Visual Basic 2010 Programı İle Yapılacak Arkadaşlar Takipçi Sitelerini Bilirsiniz İnsanlar O Sitelerden Kendi Hesablarına Takipçi Atarlar Ben İse Şöyle Yapmak İstiyorum Bu Takipçi Sitelerini Yapıcağım Programa Eklemek İstiyorum Birsürü Olacak Ondan Sonra Herhangi Bir Kişi Hesabının Adını Ve Şifresini Girecek Otomatik Olarak Tüm Sitelere Giriş Yapıcak Ve Kendilerine Takipçi Yollayacak

Arkadaşlar 2 Sıkıntımı Anlattım Kim Bana Yardımcı olacak İşte Şuraya Şu Kodları Ekle Yada Videolu Anlatım Vs. Bana Atarsanız Çok Sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.