Tarayıcı vpn-normal vpn

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
herkese iyi geceler
normal vpnler yasağı geçemiyor hatta hotspot premium aldım oda çalışmıyor ancak chrome mağazasındaki bazı vpnler çalışıyor benim merak ettiğim bilgisayara indirilenle tarayıcıya kurulan vpnler arasındaki fark nedir

cakr1805

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
586
1
Tarayıcıdaki vpn sadece tarayıcıyı tüneller başka bir program ile girmeye çalıştığında etkisi olmaz.
Bilgisayar için olan vpnlerde ise ben şuan AVG Secure kullanıyorum deneyebilirsin fakat 1 hafta deneme süresi var.

cakr1805

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
586
1
benim anlamadığım tarayıcıdakiler aşabiliyorken neden masaüstü vpn çalışmıyor denemediğim kalmadı heralde önerdiğin dahil

Türkiye genelinde vpnlerde engelleme bulunuyor bildiğim kadarıyla o yüzden çalışmadığını düşünüyorum ayrıca önerdiğim vpn şuan çalışıyor.

QL37pj.jpg

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Aksine şöyle bir durum var sen VPN programı kullanırsan bu hangi tarayıcıya girersen gir yansır hatta ilk google aramalarından itibaren çalışır vaziyette olur, ancak tarayıcıya VPN uzantısı eklersen bir yerlerde takılıp kalır, sana bağlantı sorunu yaşatır ve sıkça belirli IP adreslerini kullandığın için arama yaptığın zaman doğrulamaya düşer, programların içeriği geniştir sana farklı IP tanımlaması yaptırabilir, ama uzantılar kısıtlıdır o yüzden bir siteye girdiğin zaman IP ban yemen olasıdır

Konu içinde "hideman" crackli olarak bulunmaktadır kullanabilirsin;

https://www.turkhackteam.org/deep-web/1544669-tor-browser-2017-engelsiz-kurulum-argend0s.html

Sana burada crackli olarak bırakmamın sebebi ilerde aniden kesinti olmaması içindir çünkü zaman sınırı var gibi aniden kesiliyor ve o arada gerçek IP adresin gözüküyor

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
kappo1453 masaüstü için IP Hider Pro kullandım ve google chromede açtı yasaklı siteleri
ultrasurf diye program var hem google chrome eklentisi hemde normal masaüstü olarak kurabilirsin
çalışıyor kullandım
bide opera tarayıcı var içinde kendi vpn si mevcut ve reklam engelleyicisi, istersen onu kullan kullandım memnunum,
masaüstüne kurduğun vpn ler tüm tarayıcılarda çalışıyor , eklenti olarak kurduğun vpn ler ise sadece o tarayıcıda çalışıyor
benim sana tavsiyem masaüstü için kurarsan IP Hider Pro opera tarayıcı kullan içindeki vpn si aç kullan , google chrome için ise ultrasurf uzantisi eklentisi ekle ben öyle kullanıyorum , masaüstüne vpn programı kurmadım IP Hider Pro , eskiden kullandım üniversite normal ögretim okurken , çünkü bir çok site yasaklamışlardı ,IP Hider Pro sayesinde giriş yapmıştım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.