Tavsiyeler

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
Arkadaşlar. Bigisayarda çok fazla vakit geçiren biri olarak tabi kide çok sıkılıyorum. Hep Aynı şeyleri yapmaktan da sıkıldım. Bana oyun oynamak dışında ve hack işleri dışında oyalanacağım şeyler söylermisiniz. Youtubeden sürekli video izlemekte baydı artık Sıkıntıdan sosyal medya hesaplarımı komple kapattım o derece:D Bildiğiniz acaip siteler, bilgisayar programları, ders anlatımı gibi ne bileyim işte biraz farklılık yaratmak istiyorum. :D Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler hepinize :RpS_w00t:

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Kodlama Öğrenebilirsin
Unity İle Oyun Yazabilirsin
Bi Ara Bende Sıkılıyordum Java İle Uğraşırken Oun Yazmıştım Bildiğin Yılan Oyununa Benzer Bitane Yaptım
Sende Böyle Şeyler Yapabilirsin
Hiç Olmadı
Html Öğrenip Site Kur
Odamı Olmadı
Derslerine Daha Çok Çalış
Oda Olmuyo Dersen
Ver Elini Web Hacke kaptır Git :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.