Tc kimlik acil!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

onurcanes21

Yeni üye
20 Ağu 2016
28
0
Selamın aleyküm tcsi olan birinin bilgilerini nasıl bulabilirim yardım

adam dolandırıcı yada veritabanından bi yerden bulunabilirmi

Son düzenleme:

Novic

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
467
0
ya hu senin ne haddine ? biri sana yalnış yaptısa sende mi böyle karşılık vereceksin madem dolandırıldığına dair hemde dolandırıcının bilgileri elinde git polise uğraşma böyle şeylerle .

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Merhaba.
Burda ifşa etmek yerine dava açabilirsiniz kişinin TC Kimlik numarasını bildirerek.
Onlar gerekeni yaparlar //Hayırlı forumlar.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Selamın aleyküm tcsi olan birinin bilgilerini nasıl bulabilirim yardım

adam dolandırıcı yada veritabanından bi yerden bulunabilirmi
Bulduktan sonra ne yapacaksın? Hadi diyelim bilgilerine ulaştın, sonrasında bir planın var mı? Varsa ne? İfşaya giren kısmı ben görmedim ancak, devamına dair fikrini beyan etmediğin sürece kimse yardım etmez aksine herkes kızar. Sebebi de nerden bilelim adam dolandırıcı mı değil mi ;)
Kardeşim Türk vatandaşlarına ve Türkiye malına zarar verme amaçlı konu açmak yasaktır

Dolandırıcı olan Türk olsa da aşağılığın tekidir. Göreceği zararı, pişman değilse yaptığına eğer, sonuna dek hak eder.

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
T.C demen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına yapılan bir saldırı demektir. Bu da dediğimiz gibi hiç bir şekilde türk kullanıcılarına yönelik yapılan saldırı affedilemez.

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,870
354
27
anka
Amacınız her ne kadar iyide olsa bu yasaktır ve " Sahtecilik " anayasamızdaki suçlardandır ve forumumuzda illegal konular açmak yasaktır ...

nordik

Yeni üye
7 Şub 2015
30
0
T.C no dan değilde Adı ve Anne adını biyor olsaydın. her bilğisine ulaşabilirdin. sadece PC'ler hacklenmiyor. Bazen arada insanlarıda hacklemek gerekebiliyor :) III

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.