TeamSpeak 3 Saldırı Atma İp Vurma Modem Düşürme Hepsini İçerir

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
ÖNCELİKLE KOLAY GELSİN İYİ FORUMLAR

TEAMSPEAK 3 İP SALDIRI YAPMAK İSTEYEN BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ VAR BUNLARIN HİÇBİRİ YARDIM KONULARINDA ADAM AKILLI BİR CEVAP ALAMAMIŞTIR BENDE SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLMAK AMACIYLA BU KONUYU DÜZENLİYORUM ONCELİKLE BİRAZ CEBINIZDEN PARA CIKICAK.

1 AYLIK BİR CENTOS VDS ALIYORSUNUZ PUTTY İLE GİRİŞ SAĞLIYORSUNUZ Gerisi size kalmıştır Eğer Yapmaz İseniz PM ile yardımcı olunur

"UDP TCP SPOOF"Script Dowland : Saldiri SCRİPT

VDS SALDIRI GİRİŞ YAPMAK ICIN KULLANILACAK PROGRAM " TIKA İNDİR "

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
5
Kardeş Biraz Para dedigin bana vds makineyle ddos atabilirsin anca öle düşer dediler kendi scriptlerimle ts lere tek atıyom :D

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
Centos İşletim Sistemli 1 Adet VDS
Script Kod KONUDA Olan
Fz Vds Script Yuklemek için
Putty Vds Açmak İçin
Putty Arayuzunden ./tekil ip port
Saldırılar Bu şeklide yapabılırsınız bu yeterınce ayrıntılı olmuştur sanırım

Pok195

Üye
9 Tem 2015
231
0
vds ddos atma işleri zor oldu çünkü firma hemen askıya alıyo ucuz ve askıya almıyan bir firma varsa yazar mısınız

kronnnn

Üye
16 Ağu 2012
76
0
Benim bildiğim firma kapatıyor deposu anlayınca . Güzel başka bir vds alacağım yer var mi ?

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara
Şımdı Burdan Versem Reklam Yapmış Gibi Oluyorum Özel Mesaj Üzerinden Msj Atarsanız Yardımcı Olabılırım...

MrColdKing

Katılımcı Üye
28 Tem 2012
369
0
Ankara

Her ts için geçerli değildir bazı ts3 adreslerinin izmandut gibi koruması var makineyi kucağına al tsye fırlat çökmez :D

Hiç okadar emin olma en kral tslerı deviriyorduk zamanında ama gereksiz. Hırs için yapılan işlerdi. Ama illaki hala kullanan vardır ama script eski yenilerinı bulabilirsem yardımcı olurum :) İp gizleyen scriptler yönlendiriciler vardı. Onları bulursam sıkıntısız vds kapanır derdindende kurtarıyor.Biraz araştırmayla geri dönüş yapıcam beklemede kalın.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Hiç okadar emin olma en kral tslerı deviriyorduk zamanında ama gereksiz. Hırs için yapılan işlerdi. Ama illaki hala kullanan vardır ama script eski yenilerinı bulabilirsem yardımcı olurum :) İp gizleyen scriptler yönlendiriciler vardı. Onları bulursam sıkıntısız vds kapanır derdindende kurtarıyor.Biraz araştırmayla geri dönüş yapıcam beklemede kalın.

Script'e gerek yok pluginle bile ts crash atma şansımız var fakat tarihte kaldı...​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.